onlineChat
گفتگوی آفلاین
gif
درحال بارگزاری گفتگو ها ...
zarbdar

روش هایی برای بازیابی اطلاعات گوشی سامسونگ

روش هایی برای بازیابی اطلاعات گوشی سامسونگ Reviewed by Mrs. Bagheri on 2022-08-30 10:54:16. به دلایلی همچون ویروسی شدن گوشی و … ممکن است محتوای گوشی شما پاک شود. در صورتی که چند نکته را رعایت کنید، می توانید به بازگردانده شدن این فایلها امیدوار باشید. در غیر این صورت، باید قید فایل ها و اطلاعات مورد نظرتان را بزنید! اما جای نگرانی نیست؛ ما در این مقاله از تعمیرات موبایل کرج لوتوس مهم ترین روش هایی برای بازیابی اطلاعات گوشی سامسونگ را به شما آموزش می دهیم. به دلایلی همچون ویروسی شدن گوشی و … ممکن است محتوای گوشی شما پاک شود. در صورتی که چند نکته را رعایت کنید، می توانید به بازگردانده شدن این فایلها امیدوار باشید. در غیر این صورت، باید قید فایل ها و اطلاعات مورد نظرتان را بزنید! اما جای نگرانی نیست؛ ما در این مقاله از تعمیرات موبایل کرج لوتوس مهم ترین روش هایی برای بازیابی اطلاعات گوشی سامسونگ را به شما آموزش می دهیم. 4.5

جدیدترین مقالات close

دلایل عدم کارکرد USB موبایل; راه حل هایی برای حل این مشکل
دلایل عدم کارکرد USB موبایل; راه حل هایی برای حل این مشکل
تنظیمات اینترنت 4.5g ایرانسل
تنظیمات اینترنت 4.5g ایرانسل
بهترین روش های برای ریست گوشی بدون پاک شدن اطلاعات آن
بهترین روش های برای ریست گوشی بدون پاک شدن اطلاعات آن
علت شارژ نشدن گوشی سامسونگ
علت شارژ نشدن گوشی سامسونگ
تنظیمات دسترسی سریع ایفون Assistive Touch  ; فعالسازی و غیر فعال سازی آن
تنظیمات دسترسی سریع ایفون Assistive Touch ; فعالسازی و غیر فعال سازی آن
چرا سلامت باتری ایفون زود کم میشود؟
چرا سلامت باتری ایفون زود کم میشود؟
معرفی بهترین روش ها برای پاک کردن حافظه پنهان سامسونگ
معرفی بهترین روش ها برای پاک کردن حافظه پنهان سامسونگ
چند روش آسان برای نصب دو نسخه از یک برنامه در اندروید (شیائومی + سامسونگ)
چند روش آسان برای نصب دو نسخه از یک برنامه در اندروید (شیائومی + سامسونگ)
چطوری گوشی را به تلویزیون وصل کنیم ؟ (شیائومی ، سامسونگ)
چطوری گوشی را به تلویزیون وصل کنیم ؟ (شیائومی ، سامسونگ)
find my phone در گوشی سامسونگ; روش استفاده و فعالسازی
find my phone در گوشی سامسونگ; روش استفاده و فعالسازی
محل ذخیره آهنگ دانلود شده در آیفون
محل ذخیره آهنگ دانلود شده در آیفون
روش های بازیابی اس ام اس های پاک شده در گوشی های اندروید
روش های بازیابی اس ام اس های پاک شده در گوشی های اندروید
مشکلات رایج تبلت های سامسونگ، حل مشکلات نرم افزاری آن
مشکلات رایج تبلت های سامسونگ، حل مشکلات نرم افزاری آن
دلایل پر شدن حافظه گوشی; راه حل هایی برای حل این مشکل
دلایل پر شدن حافظه گوشی; راه حل هایی برای حل این مشکل
دلایل disable شدن آیفون، راه حل رفع این مشکل
دلایل disable شدن آیفون، راه حل رفع این مشکل
از کار افتادن سنسور اثر انگشت گوشی;  روش هایی برای حل این مشکل
از کار افتادن سنسور اثر انگشت گوشی; روش هایی برای حل این مشکل
جدیدترین مقالات ←

روش هایی برای بازیابی اطلاعات گوشی سامسونگ

روش هایی برای بازیابی اطلاعات گوشی سامسونگ

به دلایلی همچون ویروسی شدن گوشی و … ممکن است محتوای گوشی شما پاک شود. در صورتی که چند نکته را رعایت کنید، می توانید به بازگردانده شدن این فایلها امیدوار باشید. در غیر این صورت، باید قید فایل ها و اطلاعات مورد نظرتان را بزنید! اما جای نگرانی نیست؛ ما در این مقاله از تعمیرات موبایل کرج لوتوس مهم ترین روش هایی برای بازیابی اطلاعات گوشی سامسونگ را به شما آموزش می دهیم.

 

 بازیابی اطلاعات گوشی سامسونگ

حتما برای شما هم اتفاق افتاده است که اطلاعاتی از گوشی تان حذف شده باشد و شما مجددا به آن نیاز پیدا کرده اید. در واقع هنگامی که فایلی از گوشی شما حذف می شود، تمام داده های آن به طور کامل از بین نمی رود بلکه توسط سیستم به عنوان فضاهای خالی شناخته می شوند و اطلاعات جدیدی جایگزین آن ها خواهند شد. این امر به دو دلیل است.

  1. پاک شدن فایل ها به صورت کاملا واقعی موجب می شود تا طول عمر حافظه دستگاه شما کاهش پیدا کند.
  2. پاک کردن واقعی فایل ها نسبت به پنهان کردن آن ها نیاز به زمان کمتری دارد.

بازیابی اطلاعات حذف شده هر چقدر سریع تر انجام بپذیرد، احتمال بازیابی آن افزایش می یابد. به این نکته توجه داشته باشید که امکان دارد تمام اطلاعات بازیابی نشوند. هیچ تضمینی وجود ندارد. برای بازیابی اطلاعات گوشی می توانیم از نرم افزار های مربوطه استفاده کنیم. برخی از این نرم افزار ها از طریق گوشی و برخی دیگر از طریق کامپیوتر کار می کنند.

 

خدمات مربوط به با بازیابی اطلاعات گوشی سامسونگ

خدمات ریکاوری اطلاعات گوشی سامسونگ شامل تمامی اطلاعاتی است که در حافظه گوشی ذخیره شده و به دلایل معلوم و نامعلومی حذف گردیده است. اطلاعات و فایل ها در گوشی سامسونگ هم در حافظه داخلی ذخیره می شوند و هم درصورت استفاده از کارت حافظه مجزا، بخشی از فایل ها در آن ذخیره می شوند.

بسته به اینکه اطلاعات از کدام حافظه پاک شده باشند، کارشناسان روش های مختلفی را برای ریکاوری آن به کار می برند. در زیر به برخی از خدماتی که در مرکز ریکاوری اطلاعات برای بازیابی اطلاعات گوشی سامسونگ ارائه می شود اشاره خواهیم کرد.

 

خدمات مربوط به با بازیابی اطلاعات گوشی سامسونگ

 

بیشتر بخوانید: آموزش تعمیرات موبایل

 

بازیابی عکس ها در گوشی سامسونگ

یکی از بیشترین درخواست های کاربران گوشی سامسونگ، بازیابی عکس های از دست رفته گوشی است. عکس ها یادآور خاطرات و لحظات خوب زندگی هستند. قطعاً حذف شدن آنها می تواند موجب ناراحتی کاربر شود. در این شرایط متخصصان مرکز بازیابی اطلاعات در کنار کاربران بوده و از طریق روش های نرم افزاری و سخت افزاری عکس های از دست رفته را ریکاوری می کنند. البته باید توجه داشته باشید که در صورت پاک شدن فایل ها، در صورتی که قصد بازیابی اطلاعات گوشی سامسونگ را دارید نباید اطلاعات جدیدی را در حافظه دستگاه ذخیره کنید. این امر موفقیت فرآیند بازیابی را کاهش می دهد.

 

بازیابی فیلم در گوشی سامسونگ

فرآیند ریکاوری فیلم های پاک شده گوشی نسبت به عکس های از دست رفته کمی پیچیده تر است. بسیاری از کاربران با استفاده از نرم افزارهای مختلف اقدام به بازیابی فیلم ها کرده اما در نهایت موفق به انجام این کار نشده اند. باید توجه داشت که بازیابی فیلم های گوشی نیازمند تخصص و آشنایی با نرم افزارهای پیشرفته است و این کار مربوط به تعمیرات نرم افزاری موبایل است. به همین دلیل کارشناسان پارس ارتباط لوتوس برای بازیابی اطلاعات گوشی سامسونگ از نرم افزارهای پیشرفته و گاهی نیز از دستگاه های سخت افزاری نظیر pc3000 استفاده می کنند.

 

بازیابی تخصصی اطلاعات گوشی سامسونگ

در بخشی از مرکز بازیابی اطلاعات، فرآیند ریکاوری اطلاعات به صورت تخصصی تری انجام می شود. اطلاعاتی که از اهمیت فوق العاده برای کاربر برخوردار هستند در این بخش ریکاوری می شوند.

در این زمینه می توان به ریکاوری اطلاعات گوشی آب خورده، ریکاوری اطلاعات گوشی فرمت شده و بازیابی اطلاعات از دست رفته گوشی به دلیل سوختن هارد اشاره کرد. البته باید توجه داشت در شرایط فوق همیشه امکان بازیابی اطلاعات گوشی سامسونگ وجود ندارد و این بستگی نوع اطلاعات و آسیب دیدگی حافظه گوشی دارد.

 

نکات مهم در خصوص بازیابی اطلاعات موبایل سامسونگ

چند نکته بسیار مهم و در عین حال ساده وجود دارد که اگر آنها را به درستی رعایت کنید، شانس ریکاوری حجم بیشتری از اطلاعات را خواهید داشت. دقت کنید که هرگونه پردازش جدید در موبایل، می تواند مانع از بازگشت اطلاعات و حتی آسیب دیدگی گوشی شود. اگر اطلاعات شما در حافظه خود گوشی ذخیره شده اند، حتی برقراری تماس هم می تواند آسیب های جبران ناپذیری را به دنبال داشته باشد.

در صورت استفاده از مموری کارت هم بهتر است تماسی با گوشی برقرار نکرده و اطلاعات جدیدی به آن اضافه نکنید. بهترین و مطمئن ترین کار این است که پس از پاک یا فرمت شدن اطلاعات، گوشی را خاموش کرده و هیچ کار جدیدی با آن انجام ندهید.

نکته دیگر مربوط به برنامه هایی است که برای ریکاوری اطلاعات گوشی طراحی شده اند و بسیاری از کاربران از آنها استفاده می کنند. برای استفاده از این برنامه ها باید در حوزه بازیابی اطلاعات، مهارت داشته و با نحوه استفاده از نرم افزار هم آشنایی کامل داشته باشید.

بروز خطا در روند اجرای این برنامه می تواند به قیمت از بین رفتن اطلاعات و عدم بازیابی آنها تمام شود. بهترین کار این است که به محض پاک شدن اطلاعات ذخیره شده در گوشی خود، از یک تعمیرکار مجرب در مرکز تعمیرات موبایل سامسونگ برای ریکاوری گوشی سامسونگ کمک بگیرید.

 

نکات مهم در خصوص بازیابی اطلاعات موبایل سامسونگ

 

بیشتر بخوانید: 11 ترفند برای بالا بردن کیفیت دوربین گوشی سامسونگ

 

نرم افزارهای بازیابی اطلاعات گوشی سامسونگ با گوشی

 

نرم افزار ریکاوری Tenorshare UltData

یکی از بهترین نرم افزارهایی که می توانید برای بازیابی اطلاعات گوشی سامسونگ از آن استفاده کنید، Tenorshare UltData نام دارد. این دستگاه علاوه بر گوشی های سامسونگ، با گوشی های شیائومی و هواوی نیز سازگار است. گفته می شود این نرم افزار از بیش از ۶ هزار مدل گوشی پشتیبانی می کند.

به لطف این نرم افزار شما می توانید تصاویر پاک شده یا پیام های واتساپ پاک شده از گوشی تان را بدون نیاز به روت بودن آن بازیابی کنید. از دیگر امکانات این نرم افزار می توان به بازیابی مخاطبان مهم پاک شده، عکس های پاک شده از گالری، تاریخچه تماس ها و غیره اشاره کرد. البته برای دسترسی بهتر به این فایل ها بهتر است ابتدا گوشی تان را روت کنید.

 

نرم افزار ریکاوری dr.fone

نرم افزار دیگری که ادعا می کند مناسب بازیابی اطلاعات گوشی سامسونگ است،  dr.fone نام دارد. این نرم افزاری از بیش از ۶ هزار مدل گوشی اندرویدی پشتیبانی می کند. اما ویژگی مهم آن، توانایی بازیابی طیف گسترده ای از فایل های شما شامل آهنگ ها، پیام های متنی، مخاطبان، ویدیوها، تصاویر، اسناد و پیام های واتساپ است. البته برای دسترسی بهتر به فایل های پاک شده، باید گوشی شما روت شده باشد. یکی از خصوصیات جالب این نرم افزار، امکان پیش نمایش فایل ها پیش از ریکاوری کردن آن ها است.

 

نرم افزار ریکاوری dr.fone

 

 نرم افزار iMyFone

نرم افزار دیگری که می توانید از آن برای بازیابی اطلاعات گوشی سامسونگ استفاده کنید،  iMyFone نام دارد. این یک راه ساده برای ریکاوری اطلاعات حتی از روی گوشی های شکسته و داغون است. با استفاده از این نرم افزار می توانید انواع فایل ها از جمله تاریخچه مکالمات، پیام ها، عکس ها، فایل های صوتی، ویدیوها، مخاطبان، اسناد و پیام های واتساپ پاک شده را روی گوشی خود بازگردانید. خوشبختانه این نرم افزار اجازه می دهد پیش از ریکاوری فایل ها، پیش نمایشی از آن ها را مشاهده کنید.

 

 نرم افزار iMyFone

 

نرم افزار بازیابی اطلاعات گوشی سامسونگ با کامپیوتر

نرم افزار Cardrecovery

این برنامه یکی از نرم افزارهای پیشرو در بازیابی عکس ها و تصاویر از گوشی ها و کارت های حافظه مورد استفاده در دوربین های دیجیتال است. توانایی Cardrecovery آن را به عنوان یکی از بهترین نرم افزارهای بازیابی اطلاعات تلفن همراه که در بازیابی عکس های پاک شده از کارت های حافظه مورد استفاده در دوربین های دیجیتال و گوشی ها استفاده می شود، به خود اختصاص داده است.

این نرم افزار از انواع کارت های حافظه، از جمله کارت های تصویری XD و کارت SD پشتیبانی می کند. لازم به ذکر است که سیستم های عامل 98)/2000/2003/XP/ Windows(8/7، Vista با این نرم افزار سازگاری دارند. تنها عیبی که می توان برای این نرم افزار نام برد قیمت گران نسخه کامل آن می باشد.

 

نرم افزار Cardrecovery

 

بیشتر بخوانید: علت قطع شدن آنتن موبایل سامسونگ

 

نرم افزار Recover My Files

این نرم افزار فرآیند بازیابی اطلاعات را از هارد دیسک، دوربین های دیجیتال و ایمیل ها ساده می کند. علاوه بر این فایل های پاک شده از سطل آشغال ویندوز نیز با استفاده از این نرم افزار قابل بازگردانی می باشند. مزیت این نرم افزار نسبت به سایر نرم افزار ها سرعت بالای آن است. نحوه استفاده از آن نیز بسیار آسان است و به هیچ گونه مهارت فنی نیاز ندارد.

 

نرم افزار Recover My Files

 

نرم افزار Recuva

از این نرم افزار برای بازیابی اطلاعات حذف شده از ایمیل ها ، رایانه ها، دوربین دیجیتال و پخش کننده MP3 طراحی شده است. Recuva یک نرم افزار رایگان است که برای بازیابی اطلاعات تلفن همراه در گوشی ها استفاده می شود. سیستم عامل هایی که با این نرم افزار سازگاری دارند عبارت اند از Windows 8/7/2008/Vista/XP/2003.

 

نرم افزار Recuva

 

 ما در این مقاله سعی کردیم روش هایی برای بازیابی اطلاعات گوشی سامسونگ را به شما بگوییم. بهتر است برای انجام اینکار به یک مرکز تعمیرات موبایل مراجعه کنید. اگر شما با روش های دیگری موفق به بازیابی اطلاعات شده اید تجربه خود را با بقیه به اشتراک بزارید.

دیدگاه شما

captcha
ارسال دیدگاه
شما اولین نفری باشید که دیدگاه خود را ثبت می کنید