onlineChat
گفتگوی آنلاین
gif
درحال بارگزاری گفتگو ها ...
zarbdar

تعمير ال سي دي آيفون

دوره های مقدماتی تا پیشرفته تعمیرات موبایل و تبلت جزئیات

تعمير ال سي دي آيفون Reviewed by Mrs. Bagheri on 2020-11-02 11:25:30. تعویض و تعمير ال سي دي آيفون هنگامی ضروری است که ایراد وارد شده به صفحه نمایش گوشی شدید بوده باشد و تنها راه باقی مانده جهت بازیابی کیفیت دستگاه، همان تعویض ال سی دی آیفون باشد. عموما ال سی دی ها شامل درجه های کیفی مختلفی هستند. با کیفیت ترین مدل ال سی دی آیفون ها، ال سی دی اورجینال و فابریک کارخانه است که مرکز تعمیرات موبایل پارس ارتباط آن را با ضمانت در اختیار مشتریان خود قرار می‌دهد. تعویض و تعمير ال سي دي آيفون هنگامی ضروری است که ایراد وارد شده به صفحه نمایش گوشی شدید بوده باشد و تنها راه باقی مانده جهت بازیابی کیفیت دستگاه، همان تعویض ال سی دی آیفون باشد. عموما ال سی دی ها شامل درجه های کیفی مختلفی هستند. با کیفیت ترین مدل ال سی دی آیفون ها، ال سی دی اورجینال و فابریک کارخانه است که مرکز تعمیرات موبایل پارس ارتباط آن را با ضمانت در اختیار مشتریان خود قرار می‌دهد. 4.5

جدیدترین مقالات close

مراقبت از باتری گوشی شیائومی
مراقبت از باتری گوشی شیائومی
12 ترفند کاربردی برای کاهش مصرف اینترنت
12 ترفند کاربردی برای کاهش مصرف اینترنت
تعویض گلس ال سی دی a50
تعویض گلس ال سی دی a50
آموزش رجیستر کردن گوشی
آموزش رجیستر کردن گوشی
علائم خرابی سوکت شارژ موبایل چیست؟
علائم خرابی سوکت شارژ موبایل چیست؟
4 راهکار استثنایی برای بازیابی مخاطبین در آیفون
4 راهکار استثنایی برای بازیابی مخاطبین در آیفون
افزایش سرعت اینترنت گوشی با 12 روش موثر
افزایش سرعت اینترنت گوشی با 12 روش موثر
عدم شناسایی سیم کارت در گوشی htc
عدم شناسایی سیم کارت در گوشی htc
علت قطع شدن صدای موبایل چیست؟
علت قطع شدن صدای موبایل چیست؟
معرفی بهترین برنامه های ایمیل اندرویدی
معرفی بهترین برنامه های ایمیل اندرویدی
خالی شدن باتری گوشی htc
خالی شدن باتری گوشی htc
تعویض ال سی دی شیائومی note 9s
تعویض ال سی دی شیائومی note 9s
مشکلات صفحه نمایش گوشی سامسونگ
مشکلات صفحه نمایش گوشی سامسونگ
روش های نحوه مراقبت از باتری گوشی
روش های نحوه مراقبت از باتری گوشی
تعویض گلس ال سی دی موبایل
تعویض گلس ال سی دی موبایل
دلیل فریز شدن گوشی موبایل چیست؟
دلیل فریز شدن گوشی موبایل چیست؟
جدیدترین مقالات ←

تعمير ال سي دي آيفون

تعمير ال سي دي آيفون

تعویض و تعمير ال سي دي آيفون هنگامی ضروری است که ایراد وارد شده به  صفحه نمایش گوشی شدید بوده باشد و تنها راه باقی مانده جهت بازیابی کیفیت دستگاه، همان تعویض ال سی دی آیفون باشد. 

عموما ال سی دی ها شامل درجه های کیفی مختلفی هستند. با کیفیت ترین مدل ال سی دی آیفون ها، ال سی دی اورجینال و فابریک کارخانه است که مرکز تعمیرات موبایل پارس ارتباط آن را با ضمانت در اختیار مشتریان خود قرار می‌دهد.

 

تعویض گلس شکسته آیفون

دستگاه OCA لمینت چگونه تکه های شکسته ال سی دی شما را به هم متصل کرده و آن را مثل روز اول می کند؟! شاید برای شما هم جالب باشد بدانید، دستگاه لمینت OCA چطور میتواند تکه های ال سی دی شکسته شما را به هم بچسباند و گوشی شما را درست مثل روز اول به شما تحویل دهد؟

تعویض گلس شکسته در گوشی های آیفون و سامسونگ امکان پذیر است. به شرطی که تعمیر ال سی دی گلس شکسته شما انجام می پذیرد که که گلس بر روی ال سی دی (شیشه بیرونی) شکسته باشد، تصویر داشته باشید و تاچ نیز کار بکند.

هزینه تعویض گلس شکسته موبایل به مراتب از تعویض آن کمتر می باشد و مزیت دیگر تعمیر ال سی دی موبایل این است که ال سی دی اورجینال گوشی خودتان تعمیر شده و از کیفیت آن کاسته نمی شود. تعویض گلس ال سی دی ایفون  با مجهزترین دستگاه های موجود در دنیا (دستگاه لمیسنت) و چسب OCA انجام می شود و پس از تعمیر ال سی دی به کیفیت اولیه خود باز می گردد.

 

تعویض گلس شکسته آیفون

 

تفاوت تعویض گلس و تعویض تاچ و ال سی دی آیفون

معمولا تعمیر ال سی دی آیفون در دو حالت مختلف انجام می‌شود. حالت اول مربوط به زمانی است که مجموعه تاچ و ال سی دی آیفون به طور کامل در گوشی تعویض شوند. در این پروسه تاچ و ال سی دی فعلی و معیوب دستگاه به صورت کامل از آن جدا شده و یک پنل تاچ و ال سی دی جدید جایگزین آن می‌شود. مهمترین نکته‌ای که در این روش تعمیر باید به آن دقت داشته باشید مربوط به اورجینال و اصل بودن تاچ و ال سی دی جدیدی است که در گوشی نصب خواهد شد. 

اما حالت دوم تعمیر ال سی دی آیفون مربوط به زمانی می‌شود که لزومی مبنی بر تعویض کردن پنل تاچ و LCD آیفون وجود نداشته باشد و صرفا بتوان با تعویض شیشه یا همان گلس پرس شده بر روی صفحه نمایش مشکل را رفع کرد.

در این روش تعمیر ابتدا پنل تاچ ال سی دی گوشی اپل از آن جدا می‌شود و سپس گلس یا همان لایه شیشه‌ای محافظی که شرکت سازنده روی ال سی دی دستگاه پرس کرده و دچار مشکل شده با استفاده از دستگاه ها و تجهیزات خاص از روی آن برداشته می‌شود و یک گلس جدید روی ال سی دی آیفون پرس خواهد شد. سپس همان مجموعه تاچ و ال سی دی اورجینال و فابریک آیفون با گلس جدید در گوشی نصب می‌شوند.

 

تعمیر نکردن گلس شکسته آیفون باعث چه آسیب هایی می شود؟

اگر آیفونی که گلس شکسته دارد را تعمیر نکنید و هفته ها با آن سر کنید گوشی شما برای صدمات بعدی آسیب پذیرتر می شود. به علاوه صفحه نمایش شکسته آیفون بدین معناست که دیگر گوشی شما در برابر آب مقاوم نیست و هر لحظه ممکن است آب یا دیگر مایعات به داخل آن نفوذ کند. اگر آب یا مقادیر زیادی بخار آب از طریق شکستگی ها به داخل صفحه نمایش آیفون شما نفوذ کند احتمال این که گوشی شما اتصال کوتاه کند وجود دارد که در این صورت دیگر امکان تعمیر آن وجود نخواهد داشت.

 

تعمیر نکردن گلس شکسته آیفون باعث چه آسیب هایی می شود؟

هزینه تعمیر ال سی دی آیفون چقدر است؟

هزینه تعمیر ال سی دی شکسته آیفون ارتباط مستقیمی با مدل آیفون و همینطور حالتی که قرار است تعمیر ال سی دی انجام بگیرد، دارد. طبیعتا هرچقدر مدل آیفون شما جدیدتر باشد، تاچ ال سی دی آن بزرگ تر و با کیفیت تر خواهد بود و در نتیجه تعویض ال سی دی ایفون و هزینه تعویض آن هم افزایش پیدا می‌کند.

همچنین اگر شکستگی ال سی دی گوشی به گونه‌ای باشد که نیاز به تعویض تاچ و ال سی دی موبایل داشته باشد، باز هم هزینه تعمیر افزایش می‌یابد چون تاچ و ال سی دی آیفون ها یکی از گران قیمت ترین قطعات بکار رفته در آن ها محسوب می‌شود.

اما اگر بتوان تعمیر ال سی دی شکسته ایفون  با تعویض گلس ال سی دی موبایل انجام داد، هزینه نهایی به طرز چشمگیری کاهش پیدا می‌کند. بنابراین اگر خوش شانس باشید و بتوانید تعمیر ال سی دی آیفون را با تعویض گلس ال سی دی آیفون تکمیل کنید، هزینه تعمیرات را به طرز محسوسی کاهش می‌دهید.

 

نکات مهم در تعویض گلس شکسته آیفون

همانطور که قبلا هم گفتیم اگر روی صفحه نمایش گوشی آیفون شما شکستگی هایی ایجاد شده باشد اما تاچ و ال سی دی آن بدون مشکل کار کنند می‌توان مشکل ایجاد شده را با تعویض گلس برطرف کرد. اما در این بین نکاتی وجود دارند که باید به آن توجه شود.

پیش از هر کاری مراقب باشید که برخی از تعمیرکاران سودجو سرتان کلاه نگذارند. در خیلی از مواقع دیده شده زمانی که می‌توان تعمیر ال سی دی ایفون را با تعویض گلس انجام داد، تعمیرکار مدعی می‌شود که تاچ و ال سی دی موبایل مشتری باید تعویض گردد و عملا هزینه تعویض کامل تاچ ال سی دی و نصب یک پنل اورجینال را از وی دریافت می‌کند، در حالی که مشکل را با هزینه ناچیز و تعویض گلس شکسته رفع کرده است.

 

پارس ارتباط لوتوس نمایندگی تعمیرات تخصصی موبایل و برگذار کننده دوره های آموزش تعمیرات موبایل در کرج می باشد.

پانوشت: برای خرید انواع آی سی، هارد b309 ( آی سی هارد b309) به فروشگاه آی سی ما مراجعه نمایید.

سوالات متداول

دیدگاه شما

captcha
ارسال دیدگاه
شما اولین نفری باشید که دیدگاه خود را ثبت می کنید