onlineChat
گفتگوی آنلاین
gif
درحال بارگزاری گفتگو ها ...
WhatsApp شروع چت در واتساپ

تعمیرات گوشی شیائومی

مشاوره تلفنی با کارشناسان ما ۰۲۶-۹۱۰۰۹۰۹۱

ساعات کاری ۱۰ صبح الی ۲۰ شب

شما اینجایید :

تعمیرات گوشی شیائومی

شرکت شیائومی یک شرکت الکترونیکی چینی است که گوشی هایی هوشمند، برنامه های تلفن همراه، لپ تاپ و غیره را تولید میکند. این شرکت در طی یک بازه زمانی کوتاه محبوبیت بسیار زیادی را در بین مردم به دست آورده است و هم اکنون هم در بخش تعمیرات گوشی شیائومی حرف اول را می زند.  شرکت شیائومی امروزه به یکی از بزرگترین تولیدکنندگان موبایل هوشمند در کل دنیا تبدیل شده است. دستگاه های تولید شده به واسطه این شرکت دارای مشخصات بالایی می باشند و قیمت های خوبی نیز دارند.

تعمیر گوشی شیائومی از تخصصی ترین خدماتی است که در نمایندگی های رسمی تعمیرات موبایل شیائومی ارائه می شود. متخصصین در واحد تعمیرات تخصصی موبایل ، تعمیرات گوشی شیائومی را با بهره مندی از مهارت ها و به روز ترین ترفند های تعمیراتی ارائه می دهند. بهره مندی از تجهیزات و امکانات پیشرفته در این واحد از تعمیرات موبایل باعث شده تا فرآیند تعمیرات انواع گوشی های موبایل شیائومی در این مجموعه امکان پذیر می باشد. همینطور دسترسی این مجموعه به انواع ابزار و قطعات نیز باعث شده تا تعویض قطعات آسیب دیده ی انواع موبایل های شیائومی در این مرکز امکان پذیر می باشد.

در واحد تعمیر گوشی شیائومی از قطعات اورجینال استفاده می شود و مشخصات اصلی تمامی قطعات مورد استفاده برای مشتریان قابل تضمین می باشد. تمامی دستگاه ها بعد از اعمال فرآیند تعمیرات موبایل در این واحد برای مشتریان تست شده و در صورت کارکرد درست تحویل داده می شوند. 

 

مطالبی که قرار است در این مقاله بخوانید:

 

 

تعمیرات گوشی شیائومی

 

تعمیرات شیائومی در کرج

مشکلات نرم افزاری از رایج ترین مشکلات در انواع مختلف گوشی ها از جمله گوشی های شیائومی می باشند که متاسفانه در بیشتر مراکز تعمیرات تخصصی موبایل، تعمیرکاران مبتدی و ناشی برای رفع مشکلات نرم افزاری موبایل خود با یک اشتباه کوچک و نصب رام اشتباهی باعث آسیب سخت افزاری شدید به موبایل می شوند.

تعمیرات شیائومی در کرج در نمایندگی تعمیرات تخصصی موبایل پارس ارتباط لوتوس با بروزترین فایل های رسمی Xiaomi  و با استفاده از باکس های تعمیرات موبایل شیائومی انجام می شود.

ما این اطمینان را به شما میدهیم که تمامی مشکلات و ایرادات نرم افزاری گوشی شیائومی و سخت افزاری را  در بخش تعمیرات موبایل شیائومی قابل رفع هستند. تعمیرات گوشی شیائومی یکی از تخصصی ترین خدماتی است که در نمایندگی تعمیرات تخصصی موبایل پارس ارتباط ارائه می شود.

 کارشناسان ما در نمایندگی پارس ارتباط لوتوس در واحد تعمیرات موبایل، تعمیرات شیائومی را با  داشتن مهارت ها و به روز ترین ترفند های تعمیرات تخصصی موبایل را ارائه می کنند. بهره مندی از تجهیزات و امکانات پیشرفته در این واحد باعث شده است تا فرآیند تعمیرات گوشی شیائومی در این مجموعه امکان پذیر شود.

 همینطور دسترسی این مجموعه به انواع ابزارها و قطعات باعث شده است تا تعویض کردن قطعات آسیب دیده ی موبایل شیائومی در این واحد امکان پذیر شود. در واحد تعمیرات شیائومی در کرج قطعات اورجینال استفاده می شود و اصالت تمامی قطعات مورد استفاده برای مشتریان تضمین می شود. تمامی دستگاه ها بعد از انجام فرایند تعمیرات برای مشتریان تست می شود و در صورت کارکرد درست تحویل شما داده خواهد شد. پارس ارتباط لوتوس بر تمامی مراحل تعمیرات گوشی شیائومی و خدمات ارائه شده در واحد تعمیر گوشی نظارت دارد.

 پارس ارتباط لوتوس با در اختیار داشتن تجهیزات متناسب و بروز برای تعمیرات تخصصی موبایل، قادر به تعمیر انواع مدل های گوشی شیائومی می باشد.  تعمیرات شیائومی شامل بخش های اصلی تعویض تاچ و ال سی دی موبایل و گلس گوشی، تعویض قطعات سخت افزاری و تعمیرات نرم افزاری موبایل و اندرویدی گوشی شیائومی اشاره داشت.

تعمیرات هر بخش ها توسط تعمیرکار مربوط با آن انجام می شود. نمایندگی تعمیرات موبایل در کرج  با تکیه بر تعمیرکاران و متخصصین خود در امر تعمیرات گوشی شیائومی توانسته است تعمیرات تخصصی موبایل ماندگاری را برای کاربران خود بوجود بیاورد. تعمیرکاران ما تمام تلاش خود را بکار گرفته اند تا کیفیت خوب و در خور شأن کاربران خود را مهیا کنند تا آنان بیشترین اعتماد خود را در زمان تحویل دستگاه شخصی خود با تمامی اطلاعات داخل آن را به ما داشته باشند.

 

تعمیر گوشی شیائومی

تعمیرات گوشی شیائومی یکی دیگر از خدمات ما در بخش تعمیرات موبایل پارس ارتباط لوتوس می باشد.

 مشکلات نرم افزاری و سخت افزاری در انواع گوشی ها از جمله در گوشی شیائومی با یک اشتباه کوچک از طرف تعمیرکاران مبتدی و ناشی می تواند صدمات خیلی جبران ناپذیری را به گوشی شما وارد کند. تعمیرات شیائومی در مرکز تعمیرات تخصصی موبایل با بهره مندی از امکانات فوق تخصصی و قطعات استاندارد انجام می شود. با تعمیر گوشی شیائومی در پارس ارتباط این اطمینان را به شما می دهیم که مشکلات گوشی شیائومی شما در واحد تعمیرات موبایل به کمک متخصصین حرفه ای ما به صورت کامل رفع می شود.

 

تعمیرات شیائومی

تعمیر تاچ و ال سی دی گوشی شیائومی

تعمیر تاچ و ال سی دی یکی از خدمات تخصصی در مرکز تعمیرات تخصی موبایل می باشد. اگر در حین استفاده از گوشی خود متوجه کار نکردن تاچ گوشی و یا کند شدن آن شدید لازم است که برای تعمیر موبایل خود اقدام نمایید.

البته قبل از اینکه اقدام به تعمیر تاچ گوشی موبایل خود کنید باید بدانید که گاهی مواقع کند شدن و کار نکردن تاچ موبایل به دلیل اجرای برنامه های خیلی سنگین و پر شدن حافظه گوشی موبایل است. بنابراین ابتدا این موارد را بررسی نمایید و در صورتی که مشکل گوشی برطرف نشد برای تعمیر موبایل خود اقدام کنید.

کارشناسان تعمیرات موبایل با بررسی تاچ، اقدام به تعمیر و یا تعویض آن می کنند. یکی از تعمیرات قابل توجه تاچ، پرس کردن مجدد آن به ال سی دی است. در حالتی که تاچ از روی ال سی دی جدا شده باشد معمولاً به کندی عمل می کند و یا اصلا کار نمی کند. ال‌سی‌دی‌ گوشی‌های شیائومی مانند دیگر گوشی‌های هوشمند از سه بخش گلس، تاچ وال‌سی‌دی تشکیل شده است.که درصورت بروز خلل در هر یک از این بخش‌ها، علائم متفاوتی را به ‌دنبال خواهد داشت.

 

تعمیر تاچ و ال سی دی گوشی شیائومی

 

تعمیرو تعویض سوکت شارژ گوشی‌ شیائومی

اگر گوشی شیائومی شما شارژ نمی‌شود و یا موقع دریافت انرژی با مشکلی مانند قطعی مواجه می شوید، نگران نباشید. مشکل شارژ نشدن گوشی در تمامی موارد هم حاد نمی باشد، گاهی عواملی مثل: آلوده‌ شدن سوکت به گرد وغبار مانع از ایجاد اتصال میشود، که این مشکل با استفاده از تمیزکننده‌های مخصوص به راحتی قابل حل می باشد. سوکت شارژها، نقش بسیار مهم و اساسی را در گوشی های موبایل ایفا می‌کنند. این قطعات سخت‌افزاری کوچک رابط بین ولتاژ برق با باتری گوشی است و با برقراری این ارتباط، شارژ دستگاه را تامین میکند.

 

آنتن ندادن گوشی شیائومی

آنتن ندادن گوشی موبایل به این معنا است که سیم کارت موجود در گوشی نمی تواند از پوشش شبکه ای استفاده کند. حتی گوشی هایی با کیفیت و تکنولوژی بالا شیائومی نیز گاهی دچار مشکل عدم آنتن دهی نیز می شوند. از شایع ترین دلایل عدم آنتن دهی گوشی شیائومی بهم خوردن تنظیمات شبکه گوشی موبایل، ایجاد اختلال به واسطه کیس و لوزام جانبی گوشی، وارد شدن فشار به سیم کارت، ضربه به گوشی موبایل، وجود مشکل آنتن دهی در نقطه جغرافیایی مورد نظر، مشکلات سخت افزاری مخصوص آنتن دهی موبایل، عدم شناسایی سیم کارت، فرسوده شدن سیم کارت و ایجاد اختلال بر اثر قرار گرفتن در کنار اشیای مختل کننده آنتن دهی هستند.

بررسی هر کدام از موارد گفته شده می تواند به رفع مشکل آنتن دهی گوشی موبایل کمک فراوانی کند. در صورتی که با بررسی این موارد همچنان مشکل گوشی شیائومی شما حل نشد با مراجعه به نمایندگی تعمیرات تخصصی موبایل رفع این مشکل را تعمیرکاران خبره خود در این مرکز بسپارید.

 

رفع مشکل داغ شدن گوشی‌های شیائومی

یکی از مشکلاتی که گاهی مواقع برای مدل‌های قدیمی‌تر گوشی‌های شیائومی اتفاق میافتد، داغ شدن گوشی می باشد. این مشکل ممکن است دلایل متفاوتی داشته باشد و تعمیر گوشی نیازمند تشخیص صحیح و اصولی است.

 

تعمیر و تعویض دوربین گوشی‌ شیائومی

طراحی دوربین‌ چندگانه با ماژول‌های برآمده در قسمت پشتی گوشی‌ شیائومی بیانگر همگام شدن کمپانی شیائومی با ترند بازار است. البته برآمدگی دوربین‌ها علاوه بر جلوه ی بسیار فوق‌العاده‌ای که به دستگاه می‌دهد، حساسیت این قطعه را هم نیز خیلی بالا می‌برد و باعث آسیب‌پذیری بیشتر آن نیز می‌شود. تصور بسیاری از کاربران درباره اینکه دوربین گوشی شان خراب شده و عمل نمی‌کند، غلط است. اگر دوربین گوشی شما عمل نمی‌کند، لزوما به این معنی نیست که ایراد از بخش سخت‌افزاری دستگاه می باشد.

گاهی مواقع  تنها یک اختلال نرم‌افزاری باعث از کارافتادن دوربین گوشی شما می شود. در این حالت شما می‌توانید با انجام کارهایی از جمله: ریستارت گوشی، فلش‌کردن، ریست‌‌فکتوری موبایل، آپدیت و یا درصورت نیاز دانگریت سیستم عامل هرگونه مشکلات نرم‌افزاری احتمالی را رفع کنید.  درصورتی که هیچگونه مشکل نرم‌افزاری، عملکرد دوربین موبایل را مختل نکرده باشد؛ به دنبال راهی برای تعمیر بخش سخت‌افزاری این قطعه باشید.

 

تعمیر و تعویض دوربین گوشی‌ شیائومی

 

تعمیر برد گوشی شیائومی

هر ضربه، نفوذ رطوبت به داخل گوشی موبایل و یا نوسانات الکتریکی می تواند به برد گوشی شما آسیب برساند. برد در برگیرنده ی بسیاری از قطعات گوشی موبایل از جمله پردازنده و حافظه دستگاه می باشد. بنابراین خرابی در این قسمت امکان دارد باعث بروز اختلالاتی در گوشی موبایل شما شود و امکان استفاده از آن را منتفی کند.

روشن نشدن گوشی موبایل، قطع شدن صدای دستگاه، هنگ کردن سیستم، کار نکردن دوربین، بالا نیامدن سیستم عامل گوشی و مواردی از این مورد، از جمله مشکلاتی می باشند که به علت خرابی برد مشاهده م گردد. برد گوشی از قطعاتی است که امکان تعمیر آن وجود داشته است که معمولاً با تعویض قطعات آن همراه می شود.

 

 تعمیر و تعویض هارد گوشی شیائومی

 تعمیر و تعویض هارد گوشی، یکی از تخصصی‌ترین بخش‌های تعمیر گوشی برند شیائومی هست. این تعمیرات هم با بهترین کیفیت و قطعات اورجینال درپارس ارتباط لوتوس  قابل انجام است و کارشناسان ما توانایی انجام این کار را دارند.

 

 تعمیر و تعویض هارد گوشی شیائومی

 

تعمیر و تعویض باتری گوشی‌ شیائومی

کمپانی بزرگ شیائومی مانند دیگر رقبای قدرتمندش، باتری‌های لیتیوم ‌یونی را برای گوشی‌های هوشمند خود انتخاب نموده است. باتوجه به خصوصیات باتری‌های لیتیوم یونی و طول عمر محدود آن‌ها میدانیم، تعویض این باتری‌ها غیرقابل اجتناب است. اما می‌توان با کنترل عواملی موثر در خرابی باتری‌ها، پروسه تعویض این قطعه را به تعویق انداخت. 

 

عدم شناسایی سیم‌کارت گوشی شیائومی

از جمله مشکلاتی که امکان دارد برای بسیاری از دارندگان تلفن های همراه پیش بیاید، مشکل عدم شناسایی سیم‌کارت موبایل است. شناسایی نشدن سیم کارت خود را به صورت ارورهایی مثل Insert SIM ، SIM not  ready، SIM error و … نمایش داده می شود. همچنین یکی از علل عدم آنتن دهی گوشی موبایل می تواند مربوط به مشکل در سیم کارت موبایل شما نیز باشد. در برخی موارد نیز بعد از نصب رام کاستوم ممکن است با مشکل شناسایی نشدن سیم کارت موبایل مواجه گردید.

 

حل مشکل روشن نشدن گوشی شیائومی 

ریاستارت کردن گوشی

گاهی اوقات ظرفیت گوشی شما به‌ دلیل حجم بالای اطلاعات پرشده و یا در اثر اجرای چند اپلیکیشن سنگین وحجیم هنگ کرده، کار افتاده و روشن نمی‌شود. برای حل این مشکل دکمه پاور گوشی موبایل خود را به مدت 10 الی 15 ثانیه نگهدارید تا دستگاه شما خاموش شود و سپس روشن کنید. البته زمانی که گوشی شما خاموش شده و روشن نمیشود تنها راه ریستارت کردن دستگاه به کمک کامپیوتر امکان‌پذیر می باشد. 

 

باتری گوشی را به‌طور کامل بررسی کنید

برای این کار، با اطمینان از سلامت شارژر به مدت 15 دقیقه به شارژ بزنید.گاهی اوقات گوشی شما به علت تخلیه کامل باتری خاموش شده و قادر به روشن شدن نیست. البته خراب بودن باتری و شارژ نشدن آن نیز، می‌تواند یکی دیگر از علل خاموش شدن دستگاه باشد.

 

خدمات واحد تعمیرات گوشی شیائومی

 • برطرف کردن داغ شدن گوشی
 • رفع مشکلات نرم افزاری و هنگ کردن 
 • رفع مشکل خاموشی ناگهانی گوشی شیائومی
 • تعمیر کلیه گوشی های ضربه خورده شیائومی
 • تعمیر کلیه گوشی های آبخورده شیائومی
 • رفع هنگ گوشی شیائومی
 • تعمیر هارد گوشی شیائومی
 • تعویض تاچ و ال سی دی گوشی 
 • تعمیر مشکلات آنتن دهی گوشی شیائومی
 • تعمیر تخصصی مادربرد گوشی شیائومی
 • تعویض ال سی دی گوشی شیائومی
 • رفع مشکل اسپیکر گوشی شیائومی
 • تعمیر پرش آنتن گوشی شیائومی

 

خدمات واحد تعمیرات گوشی شیائومی

 

پارس ارتباط لوتوس نمایندگی تعمیرات تخصصی موبایل در سرتاسر ایران و همینطور برگذار کننده دوره های آموزش تعمیرات موبایل در کرج می باشد.

 پانوشت: برای خرید انواع آی سی، هارد b309 ( آی سی هارد b309) به فروشگاه آی سی ما مراجعه نمایید.

دیدگاه شما

captcha
ارسال دیدگاه
ناشنــاس تاریخ : ۳۰ شهریور ۱۳۹۹
سلام گوشی من ردمی نوت 8 پروعه و مشکل ضعیف بودن باتری و داره یعنی زود باتری خالی میشه. چکاری میتونم انجام بدم که این مشکل حل شه؟
ادمین تاریخ : ۳۰ شهریور ۱۳۹۹
سلام دوست عزیز اول از همه، حتما اپلیکیشن‌های متفرقه ای که توی گوشی دارید و حذف کنید. دوم اینکه تنظیمات گوشی بروید و گزینه‌ی Power Saving را فعال کنید. قابلیت battery saver یا همون صرفه جویی در باتری که توسط سازندگان در گوشی ردمی نوت ۸ پرو فراهم شده، برای حل این مشکل خیلی تاثیر گذاره. سوم اینکه سعی کنید که location Services یا سرویس‌های مکان را فقط در صورت لزوم روشن کنید. دیتا تلفن رو هم فقط در صورت لزوم روشن کنید. چونکه روشن بودن دیتای شبکه باتری را زودتر از حد معمول خالی می‌کنه. همینطور برنامه‌هایی مثل فیسبوک که نیازمند سرویس‌‌های زیادی در پس زمینه برای اجراست رو حذف کنید. چونکه برنامه‌های این طوری می‌تونند عمر باتری گوشی را کم کنند.