تعمیرات گوشی شیائومی

جدیدترین مقالات close

آموزش ریست فکتوری موبایل
آموزش ریست فکتوری موبایل
تعمیر موبایل ال جی در مرکز تعمیرات موبایل
تعمیر موبایل ال جی در مرکز تعمیرات موبایل
آموزش بکاپ گرفتن از گوشی آیفون
آموزش بکاپ گرفتن از گوشی آیفون
حل مشکل دانلود نشدن برنامه در گوگل پلی
حل مشکل دانلود نشدن برنامه در گوگل پلی
آموزش فلش کردن گوشی های اندرویدی
آموزش فلش کردن گوشی های اندرویدی
مشکلات رایج گوشی های شیائومی چیست؟
مشکلات رایج گوشی های شیائومی چیست؟
حل مشکل خاموش شدن ناگهانی گوشی های اندرویدی چیست؟
حل مشکل خاموش شدن ناگهانی گوشی های اندرویدی چیست؟
سیاه شدن صفحه گوشی اپل در اثر ضربه
سیاه شدن صفحه گوشی اپل در اثر ضربه
حل مشکل داغ شدن گوشی سامسونگ
حل مشکل داغ شدن گوشی سامسونگ
نشانه سوختن ال سی دی گوشی چیست؟
نشانه سوختن ال سی دی گوشی چیست؟
جلوگیری از هک گوشی به چه صورت است؟
جلوگیری از هک گوشی به چه صورت است؟
تعمیر و تعویض دوربین گوشی شیائومی
تعمیر و تعویض دوربین گوشی شیائومی
عدم آنتن دهی گوشی سامسونگ
عدم آنتن دهی گوشی سامسونگ
تعمير ال سي دي آيفون
تعمير ال سي دي آيفون
دلیل خش خش اسپیکر موبایل
دلیل خش خش اسپیکر موبایل
حل مشکل عدم آنتن دهی گوشی شیائومی
حل مشکل عدم آنتن دهی گوشی شیائومی
جدیدترین مقالات ←

تعمیرات گوشی شیائومی

تعمیرات گوشی شیائومی
تاریخ انتشار : ۲۸ مرداد ۱۳۹۹

شرکت شیائومی یک شرکت الکترونیکی چینی است که گوشی هایی هوشمند، برنامه های تلفن همراه، لپ تاپ و غیره را تولید میکند. این شرکت در طی یک بازه زمانی کوتاه محبوبیت بسیار زیادی را در بین مردم به دست آورده است و هم اکنون هم در بخش تعمیرات گوشی شیائومی حرف اول را می زند.  شرکت شیائومی امروزه به یکی از بزرگترین تولیدکنندگان موبایل هوشمند در کل دنیا تبدیل شده است. دستگاه های تولید شده به واسطه این شرکت دارای مشخصات بالایی می باشند و قیمت های خوبی نیز دارند.

تعمیر گوشی شیائومی از تخصصی ترین خدماتی است که در نمایندگی های رسمی تعمیرات موبایل شیائومی ارائه می شود. متخصصین در واحد تعمیرات تخصصی موبایل ، تعمیرات گوشی شیائومی را با بهره مندی از مهارت ها و به روز ترین ترفند های تعمیراتی ارائه می دهند. بهره مندی از تجهیزات و امکانات پیشرفته در این واحد از تعمیرات موبایل باعث شده تا فرآیند تعمیرات انواع گوشی های موبایل شیائومی در این مجموعه امکان پذیر می باشد. همینطور دسترسی این مجموعه به انواع ابزار و قطعات نیز باعث شده تا تعویض قطعات آسیب دیده ی انواع موبایل های شیائومی در این مرکز امکان پذیر می باشد.

در واحد تعمیر گوشی شیائومی از قطعات اورجینال استفاده می شود و مشخصات اصلی تمامی قطعات مورد استفاده برای مشتریان قابل تضمین می باشد. تمامی دستگاه ها بعد از اعمال فرآیند تعمیرات موبایل در این واحد برای مشتریان تست شده و در صورت کارکرد درست تحویل داده می شوند. 

 

مطالبی که قرار است در این مقاله بخوانید:

 

 

تعمیرات گوشی شیائومی

 

تعمیرات شیائومی در کرج

مشکلات نرم افزاری از رایج ترین مشکلات در انواع مختلف گوشی ها از جمله گوشی های شیائومی می باشند که متاسفانه در بیشتر مراکز تعمیرات تخصصی موبایل، تعمیرکاران مبتدی و ناشی برای رفع مشکلات نرم افزاری موبایل خود با یک اشتباه کوچک و نصب رام اشتباهی باعث آسیب سخت افزاری شدید به موبایل می شوند.

تعمیرات شیائومی در کرج در نمایندگی تعمیرات تخصصی موبایل پارس ارتباط لوتوس با بروزترین فایل های رسمی Xiaomi  و با استفاده از باکس های تعمیرات موبایل شیائومی انجام می شود.

ما این اطمینان را به شما میدهیم که تمامی مشکلات و ایرادات نرم افزاری گوشی شیائومی و سخت افزاری را  در بخش تعمیرات موبایل شیائومی قابل رفع هستند. تعمیرات گوشی شیائومی یکی از تخصصی ترین خدماتی است که در نمایندگی تعمیرات تخصصی موبایل پارس ارتباط ارائه می شود.

 کارشناسان ما در نمایندگی پارس ارتباط لوتوس در واحد تعمیرات موبایل، تعمیرات شیائومی را با  داشتن مهارت ها و به روز ترین ترفند های تعمیرات تخصصی موبایل را ارائه می کنند. بهره مندی از تجهیزات و امکانات پیشرفته در این واحد باعث شده است تا فرآیند تعمیرات گوشی شیائومی در این مجموعه امکان پذیر شود.

 همینطور دسترسی این مجموعه به انواع ابزارها و قطعات باعث شده است تا تعویض کردن قطعات آسیب دیده ی موبایل شیائومی در این واحد امکان پذیر شود. در واحد تعمیرات شیائومی در کرج قطعات اورجینال استفاده می شود و اصالت تمامی قطعات مورد استفاده برای مشتریان تضمین می شود. تمامی دستگاه ها بعد از انجام فرایند تعمیرات برای مشتریان تست می شود و در صورت کارکرد درست تحویل شما داده خواهد شد. پارس ارتباط لوتوس بر تمامی مراحل تعمیرات گوشی شیائومی و خدمات ارائه شده در واحد تعمیر گوشی نظارت دارد.

 پارس ارتباط لوتوس با در اختیار داشتن تجهیزات متناسب و بروز برای تعمیرات تخصصی موبایل، قادر به تعمیر انواع مدل های گوشی شیائومی می باشد.  تعمیرات شیائومی شامل بخش های اصلی تعویض تاچ و ال سی دی موبایل و گلس گوشی، تعویض قطعات سخت افزاری و تعمیرات نرم افزاری موبایل و اندرویدی گوشی شیائومی اشاره داشت.

تعمیرات هر بخش ها توسط تعمیرکار مربوط با آن انجام می شود. نمایندگی تعمیرات موبایل در کرج  با تکیه بر تعمیرکاران و متخصصین خود در امر تعمیرات گوشی شیائومی توانسته است تعمیرات تخصصی موبایل ماندگاری را برای کاربران خود بوجود بیاورد. تعمیرکاران ما تمام تلاش خود را بکار گرفته اند تا کیفیت خوب و در خور شأن کاربران خود را مهیا کنند تا آنان بیشترین اعتماد خود را در زمان تحویل دستگاه شخصی خود با تمامی اطلاعات داخل آن را به ما داشته باشند.

 

تعمیر گوشی شیائومی

تعمیرات گوشی شیائومی یکی دیگر از خدمات ما در بخش تعمیرات موبایل پارس ارتباط لوتوس می باشد.

 مشکلات نرم افزاری و سخت افزاری در انواع گوشی ها از جمله در گوشی شیائومی با یک اشتباه کوچک از طرف تعمیرکاران مبتدی و ناشی می تواند صدمات خیلی جبران ناپذیری را به گوشی شما وارد کند. تعمیرات شیائومی در مرکز تعمیرات تخصصی موبایل با بهره مندی از امکانات فوق تخصصی و قطعات استاندارد انجام می شود. با تعمیر گوشی شیائومی در پارس ارتباط این اطمینان را به شما می دهیم که مشکلات گوشی شیائومی شما در واحد تعمیرات موبایل به کمک متخصصین حرفه ای ما به صورت کامل رفع می شود.

 

تعمیرات شیائومی

تعمیر تاچ و ال سی دی گوشی شیائومی

تعویض ال سی دی شیائومی یکی از خدمات تخصصی در مرکز تعمیرات تخصی موبایل می باشد. اگر در حین استفاده از گوشی خود متوجه کار نکردن تاچ گوشی و یا کند شدن آن شدید لازم است که برای تعمیر موبایل خود اقدام نمایید.

البته قبل از اینکه اقدام به تعمیر تاچ گوشی موبایل خود کنید باید بدانید که گاهی مواقع کند شدن و کار نکردن تاچ موبایل به دلیل اجرای برنامه های خیلی سنگین و پر شدن حافظه گوشی موبایل است. بنابراین ابتدا این موارد را بررسی نمایید و در صورتی که مشکل گوشی برطرف نشد برای تعمیر موبایل خود اقدام کنید.

کارشناسان تعمیرات موبایل با بررسی تاچ، اقدام به تعمیر و یا تعویض ال سی دی شیائومی می کنند. یکی از تعمیرات قابل توجه تاچ، پرس کردن مجدد آن به ال سی دی است. در حالتی که تاچ از روی ال سی دی جدا شده باشد معمولاً به کندی عمل می کند و یا اصلا کار نمی کند. ال‌سی‌دی‌ گوشی‌های شیائومی مانند دیگر گوشی‌های هوشمند از سه بخش گلس، تاچ وال‌سی‌دی تشکیل شده است.که درصورت بروز خلل در هر یک از این بخش‌ها، علائم متفاوتی را به ‌دنبال خواهد داشت.

 

تعمیر تاچ و ال سی دی گوشی شیائومی

 

تعمیرو تعویض سوکت شارژ گوشی‌ شیائومی

اگر گوشی شیائومی شما شارژ نمی‌شود و یا موقع دریافت انرژی با مشکلی مانند قطعی مواجه می شوید، نگران نباشید. مشکل شارژ نشدن گوشی در تمامی موارد هم حاد نمی باشد، گاهی عواملی مثل: آلوده‌ شدن سوکت به گرد وغبار مانع از ایجاد اتصال میشود، که این مشکل با استفاده از تمیزکننده‌های مخصوص به راحتی قابل حل می باشد. سوکت شارژها، نقش بسیار مهم و اساسی را در گوشی های موبایل ایفا می‌کنند. این قطعات سخت‌افزاری کوچک رابط بین ولتاژ برق با باتری گوشی است و با برقراری این ارتباط، شارژ دستگاه را تامین میکند. در بعضی از موارد نیاز به مراکز تعمیرات موبایل برای تعویض سوکت شارژ گوشی شیائومی می باشد.

 

آنتن ندادن گوشی شیائومی

آنتن ندادن گوشی موبایل به این معنا است که سیم کارت موجود در گوشی نمی تواند از پوشش شبکه ای استفاده کند. حتی گوشی هایی با کیفیت و تکنولوژی بالا شیائومی نیز گاهی دچار مشکل عدم آنتن دهی نیز می شوند. از شایع ترین دلایل عدم آنتن دهی گوشی شیائومی بهم خوردن تنظیمات شبکه گوشی موبایل، ایجاد اختلال به واسطه کیس و لوزام جانبی گوشی، وارد شدن فشار به سیم کارت، ضربه به گوشی موبایل، وجود مشکل آنتن دهی در نقطه جغرافیایی مورد نظر، مشکلات سخت افزاری مخصوص آنتن دهی موبایل، عدم شناسایی سیم کارت، فرسوده شدن سیم کارت و ایجاد اختلال بر اثر قرار گرفتن در کنار اشیای مختل کننده آنتن دهی هستند.

بررسی هر کدام از موارد گفته شده می تواند به رفع مشکل آنتن دهی گوشی موبایل کمک فراوانی کند. در صورتی که با بررسی این موارد همچنان مشکل گوشی شیائومی شما حل نشد با مراجعه به نمایندگی تعمیرات تخصصی موبایل رفع این مشکل را تعمیرکاران خبره خود در این مرکز بسپارید.

 

رفع مشکل داغ شدن گوشی‌های شیائومی

یکی از مشکلاتی که گاهی مواقع برای مدل‌های قدیمی‌تر گوشی‌های شیائومی اتفاق میافتد، داغ شدن گوشی می باشد. این مشکل ممکن است دلایل متفاوتی داشته باشد و تعمیر گوشی نیازمند تشخیص صحیح و اصولی است و نیاز است تا یک کارشناس دلیل داغ شدن گوشی شیائومی را تشخیص دهد و اقدام به حل این مشکل نماید.

 

smartphone-overheating-696x432

 

تعمیر و تعویض دوربین گوشی‌ شیائومی

طراحی دوربین‌ چندگانه با ماژول‌های برآمده در قسمت پشتی گوشی‌ شیائومی بیانگر همگام شدن کمپانی شیائومی با ترند بازار است. البته برآمدگی دوربین‌ها علاوه بر جلوه ی بسیار فوق‌العاده‌ای که به دستگاه می‌دهد، حساسیت این قطعه را هم نیز خیلی بالا می‌برد و باعث آسیب‌پذیری بیشتر آن نیز می‌شود. تصور بسیاری از کاربران درباره اینکه دوربین گوشی شان خراب شده و عمل نمی‌کند، غلط است. اگر دوربین گوشی شما عمل نمی‌کند، لزوما به این معنی نیست که ایراد از بخش سخت‌افزاری دستگاه می باشد.

گاهی مواقع  تنها یک اختلال نرم‌افزاری باعث از کارافتادن دوربین گوشی شما می شود. در این حالت شما می‌توانید با انجام کارهایی از جمله: ریستارت گوشی، فلش‌کردن، ریست‌‌فکتوری موبایل، آپدیت و یا درصورت نیاز دانگریت سیستم عامل هرگونه مشکلات نرم‌افزاری احتمالی را رفع کنید.  درصورتی که هیچگونه مشکل نرم‌افزاری، عملکرد دوربین موبایل را مختل نکرده باشد؛ به دنبال راهی برای تعمیر بخش سخت‌افزاری این قطعه باشید و برای تعمیر و تعویض دوربین گوشی شیائومی به مراکز تعمیرات موبایل شیائومی مراجعه کنید.

 

تعمیر و تعویض دوربین گوشی‌ شیائومی

 

تعمیر برد گوشی شیائومی

هر ضربه، نفوذ رطوبت به داخل گوشی موبایل و یا نوسانات الکتریکی می تواند به برد گوشی شما آسیب برساند. برد در برگیرنده ی بسیاری از قطعات گوشی موبایل از جمله پردازنده و حافظه دستگاه می باشد. بنابراین خرابی در این قسمت امکان دارد باعث بروز اختلالاتی در گوشی موبایل شما شود و امکان استفاده از آن را منتفی کند.

روشن نشدن گوشی موبایل، قطع شدن صدای دستگاه، هنگ کردن سیستم، کار نکردن دوربین، بالا نیامدن سیستم عامل گوشی و مواردی از این مورد، از جمله مشکلاتی می باشند که به علت خرابی برد مشاهده م گردد. برد گوشی از قطعاتی است که امکان تعمیر آن وجود داشته است که معمولاً با تعویض قطعات آن همراه می شود.

 

تعویض سوکت شارژ گوشی شیائومی

شاید کمی عجیب بنظر برسد؛ اما کشیده شدن ناگهانی شارژر از سوکت یا به زور جا زدن آن، استفاده از شارژهای غیر اورجینال یا شارژرهایی که به دستگاه ما تعلق ندارند، آبخوردگی، سقوط از ارتفاع، برخورد اجسام تیز به سوکت، ضربه و... برای سوکت شارژ گوشی مضر و خطرناک هستند. نکات به ظاهر پیش‌پاافتاده‌ای که درمورد گوشی خود رعابت نمی‌کنیم؛ صدمات جبران ناپذیری به دستگاه ما وارد می‌کنند و باعث میشوند که شما نیاز به تعویض سوکت شارژ گوشی شیائومی داشته باشید.

 

Master

 

 تعمیر و تعویض هارد گوشی شیائومی

 تعمیر و تعویض هارد گوشی، یکی از تخصصی‌ترین بخش‌های تعمیر گوشی برند شیائومی هست. این تعمیرات هم با بهترین کیفیت و قطعات اورجینال درپارس ارتباط لوتوس  قابل انجام است و کارشناسان ما توانایی انجام این کار را دارند.

 

 تعمیر و تعویض هارد گوشی شیائومی

 

تعمیر و تعویض باتری گوشی‌ شیائومی

کمپانی بزرگ شیائومی مانند دیگر رقبای قدرتمندش، باتری‌های لیتیوم ‌یونی را برای گوشی‌های هوشمند خود انتخاب نموده است. باتوجه به خصوصیات باتری‌های لیتیوم یونی و طول عمر محدود آن‌ها میدانیم، تعویض این باتری‌ها غیرقابل اجتناب است. اما می‌توان با کنترل عواملی موثر در خرابی باتری‌ها، پروسه تعویض این قطعه را به تعویق انداخت. 

 

عدم شناسایی سیم‌کارت گوشی شیائومی

از جمله مشکلاتی که امکان دارد برای بسیاری از دارندگان تلفن های همراه پیش بیاید، مشکل عدم شناسایی سیم‌کارت موبایل است. شناسایی نشدن سیم کارت خود را به صورت ارورهایی مثل Insert SIM ، SIM not  ready، SIM error و … نمایش داده می شود. همچنین یکی از علل عدم آنتن دهی گوشی موبایل می تواند مربوط به مشکل در سیم کارت موبایل شما نیز باشد. در برخی موارد نیز بعد از نصب رام کاستوم ممکن است با مشکل شناسایی نشدن سیم کارت موبایل مواجه گردید.

 

 تعمیر دکمه پاور گوشی شیائومی

دکمه پاور به دلایل متعدد از کار می‌افتد. گاهی بر اثر سفت‌شدن یا گیر کردن، دکمه پاور عمل نمی‌کند در این حالت، گاهی با تکان دادن دستگاه، این مشکل رفع می‌شود.البته توجه داشته باشید که در اثر تکان دادن، دستگاه ضربه نبیند.  برای تعمیر دکمه پاور گوشی شیائومی باید به مراکز معتبر تعمیرات موبایل مراجعه نمایید.

 

 تعمیر دکمه پاور گوشی شیائومی

 

حل مشکل روشن نشدن گوشی شیائومی 

ریاستارت کردن گوشی

گاهی اوقات ظرفیت گوشی شما به‌ دلیل حجم بالای اطلاعات پرشده و یا در اثر اجرای چند اپلیکیشن سنگین وحجیم هنگ کرده، کار افتاده و روشن نمی‌شود. برای حل این مشکل دکمه پاور گوشی موبایل خود را به مدت 10 الی 15 ثانیه نگهدارید تا دستگاه شما خاموش شود و سپس روشن کنید. البته زمانی که گوشی شما خاموش شده و روشن نمیشود تنها راه ریستارت کردن دستگاه به کمک کامپیوتر امکان‌پذیر می باشد. 

 

باتری گوشی را به‌طور کامل بررسی کنید

برای این کار، با اطمینان از سلامت شارژر به مدت 15 دقیقه به شارژ بزنید.گاهی اوقات گوشی شما به علت تخلیه کامل باتری خاموش شده و قادر به روشن شدن نیست. البته خراب بودن باتری و شارژ نشدن آن نیز، می‌تواند یکی دیگر از علل خاموش شدن دستگاه باشد.

 

خدمات واحد تعمیرات گوشی شیائومی

 • برطرف کردن داغ شدن گوشی
 • رفع مشکلات نرم افزاری و هنگ کردن 
 • رفع مشکل خاموشی ناگهانی گوشی شیائومی
 • تعمیر کلیه گوشی های ضربه خورده شیائومی
 • تعمیر کلیه گوشی های آبخورده شیائومی
 • رفع هنگ گوشی شیائومی
 • تعمیر هارد گوشی شیائومی
 • تعویض تاچ و ال سی دی گوشی 
 • تعمیر مشکلات آنتن دهی گوشی شیائومی
 • تعمیر تخصصی مادربرد گوشی شیائومی
 • تعویض ال سی دی گوشی شیائومی
 • رفع مشکل اسپیکر گوشی شیائومی
 • تعمیر پرش آنتن گوشی شیائومی

 

خدمات واحد تعمیرات گوشی شیائومی

 

تعمیر دکمه پاور گوشی شیائومی Redmi Note 8

در صورت از کار افتادن کلیدهای کنترل صدا، ممکن است بتوانید به گونه ای با این مسئله کنار بیایید، اما خراب شدن دکمه پاور گوشی مسئله بزرگ‌تری است. یکی از اولین مشکلاتی که با خراب شدن دکمه پاور گوشی ایجاد می شود این است که چگونه باید گوشی خود را پس از خاموش شدن، دوباره روشن کنیم؟

گوشی های هوشمند امروزی بسیار قدرتمند هستند، اما این دستگاه‌ها نیز مانند تمام دستگاه‌های الکترونیکی به مرور زمان مستهلک شده و امکان دارد کارایی اولیه خود را از دست بدهند. در این بین، دکمه های فیزیکی بر روی بدنه و به خصوص دکمه پاور گوشی از جمله قسمت هایی هستند معمولاً زودتر از دیگر بخش‌ها خراب می شوند. پس از ماه‌ها و سال‌ها استفاده و فشرده شدن، این دکمه ها ممکن است بشکنند یا از کار بیفتند. تعمیر دکمه پاور گوشی شیائومی Redmi Note 8  را در این مقاله مطالعه نمایید.

 

SP2081B

 

پارس ارتباط لوتوس نمایندگی تعمیرات تخصصی موبایل در سرتاسر ایران و همینطور برگذار کننده دوره های آموزش تعمیرات موبایل در کرج می باشد.

 پانوشت: برای خرید انواع آی سی، هارد b309 ( آی سی هارد b309) به فروشگاه آی سی ما مراجعه نمایید.

دیدگاه شما

captcha
ارسال دیدگاه
مسعود تاریخ : ۶ اسفند ۱۳۹۹
سلام وقت بخیر گوشی من شیایومی نوت ۷ هست موقع فیلمبرداری‌وقتی‌یکم صدای ضبط‌مثلا بیس داتشه باشه موقع پخش فقط صدای بیس‌شدید میاد و هیچ صدای‌دیگه ای شنیده نمیشبا گوشی دیگه تو همین رنج صدا اصلا اینجوری‌نیست و عملکرد میکروفن قسمت های‌دیگه هم مشکل‌نداره فقط‌موقع فیلم برداری‌و پخش‌میبینم صدای مثلا سیستم کلا خراب‌شده میشه راهنمایی کنید؟
ادمین
با سلام گوشی ها دوتا میکروفون دارند یکی برای مکالمه است و یکی برای ضبط صدا. توضیحاتی که دادید امکانش هست میکروفن دوم از کار افتاده باشه
Artin تاریخ : ۱۵ بهمن ۱۳۹۹
سلام یه سوال اگه به تنظیمات کار خانه برگردونیم دوباره باید گوشیو بروز رسانی کرد؟؟؟؟ نمیشه گوشیو به تنظیمات اولیه برگردون نه تنظیمات کار خانه؟
ادمین
سلام دوست عزیز تنظیمات اولیه همون تنظیمات کارخانه است
آرتین تاریخ : ۱۵ بهمن ۱۳۹۹
سلام گوشی من نوت هشت هست دکمه شناورش که برنامه هارو کوچیک میکنه جدیدن کارنمیکنه وارد تنظیمات نوتی فیشکنش شدم گزینه هارو زدم ولی باز عمل نمیکنه خیلیی رو مخمه چون موقع بازی هم بازی میکردم هم چت ولی الان نمیشه چکار کنم؟
ادمین
سلام دوست عزیز بهترین راه حل اینه که دستگاهتون رو بازگشت به تنظیمات کارخانه کنید
ناشنــاس تاریخ : ۱۰ بهمن ۱۳۹۹
سلام گوشی من شیامی 8پرو چند روز متوجه شدم بالای صفحه گوشی به صورت لحظه ای خط ریز افقی سفید جرقه میزنه ظاهر و ناپدید میشه مشکل خاصی وجود داره؟ باید چیکار کنم
رضا تاریخ : ۹ بهمن ۱۳۹۹
سلام گوشی من ردمی۸ هستش وقتی که گوشی روی بالشت یا پارچس لمسش به سختی کار می‌کنه ولی وقتی تو دستم میگیرم لمش عالی کار می‌کنه چه مشکلی داره؟؟؟؟
محمد رضا تاریخ : ۱ بهمن ۱۳۹۹
سلام من گوشی ردمی۸ شیامی دارم که بعضی وقت ها تو استفاده های معمولی داغ می‌کنه ممکن به خاطر سخت افزار پایین طبیعی باشه؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟
ادمین
سلام دوست عزیز وقتی یه گوشی در حین کار کردن داغ میکنه به خاطر اینه به سی پی یو فشار میاد که دستگاه داغ میکنه. ممکنه گوشی برنامه ای که استفاده میکنه رو ساپورت نمیکنه و باعث میشه گوشی داغ بشه
امیرحسین تاریخ : ۲۷ دی ۱۳۹۹
سلام.گوشیه من redmi note9sهست.موقع بازی کالاف دیوتی بعد سه یا چهار دقیقه خیلی داغ می‌کنه حتی رو گرافیک پایین.قبلا اصلا اینجوری نبود.ریس فکتوری هم کردم اما درست نشد.باید چه کار کنم؟لطفا کمکم کنید...
ادمین
سلام دوست عزیز گوشیتون آبخوردگی یا ضربه داشته؟ از چه زمانی این مشکل پیش اومده؟ مشکل از بازی کردن نیست
Fatemeh تاریخ : ۲۱ دی ۱۳۹۹
سلام گوشی من شیایومی نوت 8پرو هستش وقتی ویدیو میگیرم بعدش که پخش میکنم صداش قطع وصل میشه باید چیکار کنم؟
ادمین
سلام دوست عزیز اگر گوشیتون رو جدیدا آپدیت کردید و بعدش این مشکل پیش اومده مشکل از نرم افزاره. گوشی رو به تنظیمات کارخونه برگردونید
نیما تاریخ : ۱۷ دی ۱۳۹۹
سلام من گوشیم شیاومی نوت ۶ پرو چند روزی است که وسط صفحه نمایش یک نقطه زرد ریز که فقط در تصویر سیاه یا تیره قابل مشاهده است
ادمین
سلام دوست عزیز با همکاران ما در مجموعه پارس ارتباط تماس بگیرید، تا بررسی کنند که مشکل موبایل شما از فلته یا ال سی دی. 02691009091
Eli تاریخ : ۱۳ دی ۱۳۹۹
سلام خسته نباشید، من گوشیم ردمی نوت ۸پرو ک محکم کوبیده شده زمین قاب پشتش شیشش کامل شکسته قابل درست شدنه ؟ گوشیمم تاب برداشته ولی کارکردش مثل همون قبلناست فرقی نکرده میشه تابشو درست کرد ؟
Eli تاریخ : ۱۳ دی ۱۳۹۹
سلام خسته نباشید، من گوشیم خیلی محکم خورده زمین درب پشتش اون صفحه شیشه ای روش خیلی شکسته میشه تعویض کرد ؟ تابم برداشته گوشیم ولی تو استفادش هیچ مشکلی ندارم مثل قبل کار میکنه اون تابش قابل درست شدنه؟
ادمین
باسلام وقتتون بخیر درب پشت باید تعویض بشه و فرم باید عوض بشه که تاب گوشی گرفته بشه برای السیدی هم که باید بگم اگه تاچ وتصویر سالمه شاید بشه چنج گلس کرد ضمن اینکه شما میتوانید گوشی خود را در سایت ما ثبت تعمیری فرمایید تا کارشناسان ما در اسراع وقت باشما تماص حاصل فرمایند
. تاریخ : ۵ دی ۱۳۹۹
سلام وقت بخیر. گوشی من شیائومی ردمی نوت ۹ پرو هست. با این که برنامه سنگینی توش ندارم از ۱۲۸ گیگ حافظه فقط یه گیگش مونده. وقتی وارد لیست حافظه ش میشم حدود ۶۰ گیگ مربوط میشه به گزینه سایر میشه لطفاً راهنمایی بفرمائید که این گزینه مربوط به چیه؟ ممنون
ادمین
با سلام در بخش سایر گوشی هم فایل های سیستمی خود گوشی که مربوط به نصب و راه انداز گوشی هستند قرار می گیرد و هم فایل های دانلود شده روی گوشی که قابل شناسایی برای گوشی نمی باشد . اصولا فایل های راه انداز در این مدل شیائومی نهایتا تا 10 گیگ می باشد ، پس مابقی فضا بیهود اشغال شده که این می تونه به خاطر فایل های دانلود شده آپدیت گوشی هم باشه که باید یکبار گوشی تون رو بازگشت به تنظیمات کارخانه بزنید تا حافظه داخلی به طور کامل پاک سازی شود .
محمد رضا نادری تاریخ : ۲۷ آذر ۱۳۹۹
سلام خسته نباشید. من دو روزه که گوشی شیاعومی ردمیی نوت ۸ پرو خریدم و الان بعد از ۷ یا ۶ دقیقه وب گردی یک درصد شارژ کم میکنه. دیشب هم وقتی خوابیدم و بیدار شدم دیدم که ۷ درصد شارژ کم کرده .آیا ایرادی داره؟
ادمین
باسلام با این توضیحات موبایل شما مشگلی ندارد
مهدی تاریخ : ۲۶ آذر ۱۳۹۹
سلام برا اینکه بفهمیم گوشیمان بانریش سالمه باید چکار کنیم یا اینکه گوشی نو را ردز اول اگر بگذاریم ۸۰درصد یشه باتریش خراب میشع
ادمین
سلام تنها راه اطلاع از سلامت باطریتون کار کردن با گوشیتونه و اینکه روز اول باید بذارید 90 تا 95 درصد شارژ بشه و مشکلی پیش نمیاد
زهرا تاریخ : ۲۳ آذر ۱۳۹۹
سلام وقتی گوشی قفل هست اون صفحه ی که میکشی پایین که حالت پرواز اینا داره بدون اینکه رمز بخواد روشن میشه چیکار کنم رمز بخواد گوشی شیامی نوت هشت پرو
ادمین
قسمت تنظیمات نوتفیکیشن گزینه lock scireen ro را روشن کنید
Miyung تاریخ : ۲۰ آذر ۱۳۹۹
سلام گوشی من ردمی نوت 9 هستش امشب برای اولین بار متوجه شدم ک وقتی پشت گوشی نزدیک به دوربیناشو لمس میکنم ی صدایی میدع مشکلش چیع
ادمین
سلام اون احتمالا بینش فاصله افتاده ببرید براتون چسب بزنن چون این مدل شیاومی این مشکلو داره
حدیث تاریخ : ۱۹ آذر ۱۳۹۹
سلام دکمه کم و زیاد گوشی شیاعومی را وقتی که هنسفری توش نیست بی وقفه فشارش بدم یهو زیاد میشه یهو کم میشه درسته؟ خب این حالت عادیشه و حینی ام که هنسفری میگذاریم باید وقتی بی وقفه دکمه کم یا زیاد را میگیرم یهویی کم و زیاد بشه ولی اینطور نیست چرا چیشده ؟ یعنی حینی که هنسفری میزارم باید با وقفه و دونه دونه زیاد یا کم کنم تورو خدا بگید عصابم خورد شده
ادمین
سلام.از نظر من ایراد نیست ولی اگه درست متوجه شده باشم منظورتونو.ولی بازم میشه که اگه خیلی مهمه با فلش حل بشه
فرزاد تاریخ : ۱۳ مهر ۱۳۹۹
سلام گوشی من ردمی 7 هستش و وقتی دکمه پاور و میزنم با تاخیر گوشیم روشن میشه. مشکلش چیه؟
ادمین
سلام دوست عزیز، مشکل گوشی شما احتمالا نرم افزاری هستش و نیاز به فلش کردن داره.
ناشنــاس تاریخ : ۵ مهر ۱۳۹۹
سلام گوشی من شیائومی ردمی نوت ۷ اس هستش و بعضی مواقع خیلی گوشی داغ میکنه میشه بگید مشکلش چیه و چجوری این مشکل و حل کنم؟ مرسی
ادمین
سلام دوست عزیز داغ شدن گوشی ممکن است که به این دلیل باشد برای شارژر کردن آن از شارژری که متعلق به گوشی یا دستگاه دیگری است استفاده کنید. مطوئن باشید که بروز این مشکل به دلیل نصب بازی های متعدد نیست. چونکه معمولا بازی‌ها باعث داغ شدن بیش از حد گوشی می‌شوند. احتمال دارد که بروز این مشکل به دلیل فعال بودن حالت ذخیره نیرو – power saving mode باشد. این حالت را غیرفعال کنید. نرم افزار گوشی خود را ریست کنید. این کار به احتمال زیاد به حل این مشکل کمک خواهد کرد.
ناشنــاس تاریخ : ۳۰ شهریور ۱۳۹۹
سلام گوشی من ردمی نوت 8 پروعه و مشکل ضعیف بودن باتری و داره یعنی زود باتری خالی میشه. چکاری میتونم انجام بدم که این مشکل حل شه؟
ادمین
سلام دوست عزیز اول از همه، حتما اپلیکیشن‌های متفرقه ای که توی گوشی دارید و حذف کنید. دوم اینکه تنظیمات گوشی بروید و گزینه‌ی Power Saving را فعال کنید. قابلیت battery saver یا همون صرفه جویی در باتری که توسط سازندگان در گوشی ردمی نوت ۸ پرو فراهم شده، برای حل این مشکل خیلی تاثیر گذاره. سوم اینکه سعی کنید که location Services یا سرویس‌های مکان را فقط در صورت لزوم روشن کنید. دیتا تلفن رو هم فقط در صورت لزوم روشن کنید. چونکه روشن بودن دیتای شبکه باتری را زودتر از حد معمول خالی می‌کنه. همینطور برنامه‌هایی مثل فیسبوک که نیازمند سرویس‌‌های زیادی در پس زمینه برای اجراست رو حذف کنید. چونکه برنامه‌های این طوری می‌تونند عمر باتری گوشی را کم کنند.