onlineChat
گفتگوی آنلاین
gif
درحال بارگزاری گفتگو ها ...

پارس ارتباط لوتوس

تعمیرات تخصصی موبایل، آموزش تعمیرات موبایل

مشاوره تلفنی با کارشناسان ما ۰۲۶-۹۱۰۰۹۰۹۱

ساعات کاری ۱۰ صبح الی ۲۰ شب

شما اینجایید :
  • خانه /
  • درباره پارس ارتباط لوتوس
درباره پارس ارتباط لوتوس
درباره پارس ارتباط لوتوس

دوست من اطلاع داری اولین کسی که گوشی موبایل شما را باز می کند سرنوشت گوشی را تعیین می‌کند؟

اولین قدم جهت تعمیرات موبایل پیدا کردن مشکل اصلی گوشی میباشد. اکنون بعد از پانزده سال تجربه ی کاری میتوانیم به جرات ادعا کنیم که در این مجموعه تیم ما علاوه بر این که فرآیند تعمیرات موبایل را به سرعت انجام میدهند، همینطور از آسیب های احتمالی جلوگیری میکنند و به علت راه‌اندازی بخش فروش قطعات موبایل، قطعات مورد استفاده در تعمیرات موبایل و تعویضات همگی اورجینال بوده و از کیفیت بالایی برخوردارهستند.

در زندگی امروزی گوشی های همراه - کارایی بسیار بالایی دارند در واقع موبایل و یا گوشی های هوشمند به یکی از نزدیک ترین اعضای خانواده ما تبدیل شده‌اند! در نتیجه نیاز های آنها به گوشی بیشتر و بیشتر شده است تیم ما با در نظر گرفتن این موضوع تعویض قطعاتی مانند: تاچ‌ ال‌سی‌دی، باتری، اسپیکر و... در کمتر از چند ساعت انجام میدهند، همچنین برد گوشی‌ را به خاطر حساسیت بالا بین دو روز تا یک هفته انجام میدهند.

گوشی شما یک وسیله شخصی است و یقینا در آن اطلاعاتی مانند عکس و ویدئوهای خصوصی شما ذخیره شده‌ است. یکی از اصلی ترین معضلاتی که برای تعمیرات موبایل با آن مواجه میشوید مربوط به اعتماد و اطمینان به تعمیرکار جهت حفظ اطلاعات شخصی شما می باشد.

تعمیرکاری که موبایل طی زمان مشخصی پیش او باقی می‌ماند، میتواند کل اطلاعات موبایلتان را خارج کند. پس اولین و اصلی ترین معضل تعمیر موبایل در ارتباط با پیدا کردن تعمیرکار قابل اطمینان می‌شود، ما توانسته ایم رضایت مشتریان را طی 15 سال تجربه بدست آوریم.

تعمیرات موبایل شامل بخش های مختلفی  میشود در این مجموعه تعمیرکار هربخش جدا و مجزا میباشد به طور کلی تیم ما در هر برند و قسمتی از موبایل تعمیرکار فوق تخصصی خود را دارد که میتواند به بهترین شکل خدمات تعمیرات موبایل را ارائه دهد.

 

آموزش حرفه ای تعمیرات موبایل

در این مجموعه علاوه بر تعمیرات موبایل  کارگاه های آموزشی دایر میگردد که از صفر تا صد تعمیرات موبایل را در دو بخش (مقدماتی و تخصصی) آموزش میدهد. کارآموزان در صورت تمایل پس از اتمام کلاس ها میتوانند در این مجموعه شروع به فعالیت نمایند.

برای آگاهی بیشتر در خصوص شرکت در کلاس های آموزشی با ما تماس بگیرید.

شماره تلفن تماس : 91009091-026