onlineChat
گفتگوی آنلاین
gif
درحال بارگزاری گفتگو ها ...
zarbdar

تعویض ال سی دی شیائومی Note8 pro

دوره های مقدماتی تا پیشرفته تعمیرات موبایل و تبلت جزئیات

تعویض ال سی دی شیائومی Note8 pro Reviewed by Mrs. Bagheri on 2020-09-16 12:19:17. اگر ال سی دی گوشی موبایل شما شکسته نگران نباشید و خونسردی خودتان را حفظ کنید.شکستن ال سی دی گوشی اتفاقی است که برای اکثر ماها اتفاق افتاده است و میتوان گفت که بدترین اتفاق در بین مشکلات گوشی موبایل است. حتما قبل از تعویض ال سی دی شیائومی Note8 pro شکسته گوشی خود به نکاتی که در ادامه این مقاله می خواهیم بگوییم دقت کنید. اگر ال سی دی گوشی موبایل شما شکسته نگران نباشید و خونسردی خودتان را حفظ کنید.شکستن ال سی دی گوشی اتفاقی است که برای اکثر ماها اتفاق افتاده است و میتوان گفت که بدترین اتفاق در بین مشکلات گوشی موبایل است. حتما قبل از تعویض ال سی دی شیائومی Note8 pro شکسته گوشی خود به نکاتی که در ادامه این مقاله می خواهیم بگوییم دقت کنید. 4.5

جدیدترین مقالات close

مراقبت از باتری گوشی شیائومی
مراقبت از باتری گوشی شیائومی
12 ترفند کاربردی برای کاهش مصرف اینترنت
12 ترفند کاربردی برای کاهش مصرف اینترنت
تعویض گلس ال سی دی a50
تعویض گلس ال سی دی a50
آموزش رجیستر کردن گوشی
آموزش رجیستر کردن گوشی
علائم خرابی سوکت شارژ موبایل چیست؟
علائم خرابی سوکت شارژ موبایل چیست؟
4 راهکار استثنایی برای بازیابی مخاطبین در آیفون
4 راهکار استثنایی برای بازیابی مخاطبین در آیفون
افزایش سرعت اینترنت گوشی با 12 روش موثر
افزایش سرعت اینترنت گوشی با 12 روش موثر
عدم شناسایی سیم کارت در گوشی htc
عدم شناسایی سیم کارت در گوشی htc
علت قطع شدن صدای موبایل چیست؟
علت قطع شدن صدای موبایل چیست؟
معرفی بهترین برنامه های ایمیل اندرویدی
معرفی بهترین برنامه های ایمیل اندرویدی
خالی شدن باتری گوشی htc
خالی شدن باتری گوشی htc
تعویض ال سی دی شیائومی note 9s
تعویض ال سی دی شیائومی note 9s
مشکلات صفحه نمایش گوشی سامسونگ
مشکلات صفحه نمایش گوشی سامسونگ
روش های نحوه مراقبت از باتری گوشی
روش های نحوه مراقبت از باتری گوشی
تعویض گلس ال سی دی موبایل
تعویض گلس ال سی دی موبایل
دلیل فریز شدن گوشی موبایل چیست؟
دلیل فریز شدن گوشی موبایل چیست؟
جدیدترین مقالات ←

تعویض ال سی دی شیائومی Note8 pro

تعویض ال سی دی شیائومی Note8 pro

اگر ال سی دی گوشی موبایل شما شکسته نگران نباشید و خونسردی خودتان را حفظ کنید.شکستن ال سی دی گوشی اتفاقی است که برای اکثر ماها اتفاق افتاده است و میتوان گفت که بدترین اتفاق در بین مشکلات گوشی موبایل است. حتما قبل از تعویض ال سی دی شیائومی Note8 pro شکسته گوشی خود به نکاتی که در ادامه این مقاله می خواهیم بگوییم دقت کنید.

 

چه زمانی باید اقدام به تعویض ال سی دی شیائومی Note8 pro کنید

 

صفحه نمایش موبایل معمولا از 4 قسمت تشکیل شده است:

1-     بخش اول گلسی است که بر روی صفحه نمایش گوشی نصب می‌شود. دقت داشته باشید که این گلس با گلس محافظی که شما در حین خرید گوشی تهیه کرده اید و برای جلوگیری از ایجاد خط و خش روی ال سی دی دستگاه نصب می‌کنید تفاوت دارد. این گلس یک شیشه مقاومت (عموما از جنس گوریلاگلس) است که روی ال سی دی دستگاه نصب شده و از تماس مستقیم دست کاربر با ال سی دی و تاچ جلوگیری کرده و از آن در برابر عوامل خارجی مختلف محافظت می‌کند. برای اطلاع کامل درباره گلس موبایل و عملکرد آن مقاله " تعویض گلس ال سی دی سامسونگ و آیفون" را مطالعه کنید.

 

2-     قسمت بعدی که در صفحه نمایش گوشی های موبایل بکار رفته فریم ال سی دی است که درواقع نقش یک قاب را ایفاء می‌کند و منجر به کیپ و یکپارچه نگه داشتن اجزای صفحه نمایش در کنار هم می‌شود.

 

مقاله مرتبط: تشخیص نوع صفحه نمایش گوشی

 

3-      قسمت بعدی این مجموعه تاچ گوشی است که وظیفه دریافت اطلاعات از لمس های کاربر را بر عهده دارد. اگر براثر ضربه‌ای که به گوشی وارد شده، صفحه نمایش آن محتوای لازم را نشان می‌دهد اما در برابر لمس شما هیچ عکس‌العملی از خود بروز ندهد، احتمالا تاچ گوشی  خراب شده است.

4-      آخرین قطعه در مجموعه صفحه نمایش گوشی ها هم ال سی دی است که زیر تاچ نصب می‌شود و وظیفه نمایش محتوا را بر عهده دارد. اگر بعد از وارد شدن ضربه به گوشی، صفحه نمایش آن کاملا سیاه شد و دیگر روشن نشد، احتمال ال سی دی دستگاه سوخته و بدترین شرایط برای تعویض ال سی دی شکسته گوشی برقرار خواهد بود.

 

تعویض ال سی دی شیائومی Note8 pro

 

 

در چه شرایطی نیاز به تعویض ال سی دی شیائومی Note8 pro خواهیم داشت؟

 

تحت شرایط زیر شما نیاز دارید که گوشی خود را برای تعویض موبایل به یک مرکز تعمیرات تخصصی موبایل ببرید.

1- LCD گوشی سیاه شده و روشن نمی شود

در رابطه با این موضوع باید بدانید که در حقیقت سیاه شدن تمام صفحه نمایش نشان دهنده سوختگی ال سی دی خواهد بود که اغلب بر اثر ضربه یا فشار زیاد به دستگاه موبایل رخ خواهد داد و این را نیز از یاد نبرید که در بعضی از مواقع هم نفوذ آب به داخل گوشی منجر به سوختن ال سی دی خواهد شد. می توان گفت که تنها راه تعمیری که در هنگام سوختن ال سی دی می توان پیشنهاد کرد، تعویض کامل تاچ ال سی دی گوشی به حساب می آید که هزینه نسبتا زیادی را برای شما به همراه خواهد داشت.

 

2- ال سی دی روشن می‌شود ولی تاچ گوشی کار نمی‌ کند

در بعضی از مواقع پیش می آید که در اثر ضربه ای که به گوشی تلفن همراه وارد می آید، ال سی دی آن به مشکل بر خواهد خورد که در این صورت ال سی دی روشن خواهد بود و تصویر بالا می آید اما تاچ آن کار نخواهد کرد که در واقع این امر نشان دهنده سوختن تاچ یا دیجیتایزر آن دستگاه می باشد. در همین راستا و به منظور برطرف کردن چنین مشکلی باید تاچ ال سی دی گوشی را به صورت تمام و کمال تعویض کرد، بخاطر این که نمی توان تاچ را به تنهایی عوض کرد.

 

3- بخشی از ال سی دی گوشی سیاه شده است

در برخی از اوقات شدت ضربه آن قدر نیست که به سوختگی تاچ یا ال سی دی گوشی منجر شود، بلکه فقط قسمتی از ال سی دی آن سیاه خواهد شد و گوشی محتوای مورد نیاز را نشان نخواهد داد، در این شرایط هم نیز می بایست تاچ ال سی دی به صورت کامل تعویض شود.

 

عمواملی که در هزینه تعویض تاچ و ال سی دی تاثیر گذار است

با گسترش استفاده روزمره از گوشی تلفن همواره یکی از خطراتی که همیشه متوجه گوشی است، ضربه خوردن صفحه نمایش گوشی است، بنابر شدت ضربه و آسیب شما ممکن است متحمل هزینه تعمیر و تعویض ال سی دی و تاچ گوشی شوید. علاوه بر ضربه هرگونه آسیبی که عملکرد صفحه نمایش اعم از ال سی دی و یا تاچ را مختل کند، نیازمند کارشناسی و برآورد قیمت است.

اگر هنگام خرید گوشی صفحه نمایش را بیمه نکرده باشید به محض ایجاد مشکل باید به دنبال متخصص بگردید تا میزان خسارت وارده به گوشی شما را بررسی کند و با توجه به این نظر، شما باید یا هزینه تعویض ال سی دی گوشی و یا هزینه تعمیر تاچ گوشی را پرداخت کنید.

 

اطمینان داشته باشید که ال سی دی شما اصل باشد

در هنگام تعویض تاچ و ال سی موبایل خود مطمئنین شوید قطعه که دارد استفاده می شود اصل باشد. چونکه قطعات های کپی  غیر اورجینال عمر کمتری دارند و دوباره شما را به دردسر می اندازند.

 

تفاوت صفحه نمایش اورجینال و های ‌کپی چیست؟

اگر بخواهیم غیر از مواردی که در بالا ذکر کردیم تفاوت های دیگر صفحه نمایش اورجینال و های‌کپی را معرفی کنیم، می توان به 3 مورد زیر اشاره کرد:

 

1-کیفیت نمایش محتوای صفحه گوشی

اولین و مهم ترین موردی که می توان به آن اشاره کرد، کیفیت نمایش محتوای صفحه گوشی است. در صفحه نمایش اورجینال محتوای گوشی با کیفیت بالاتری نمایش داده می شود و این در حالی است که کیفیت صفحه نمایش های‌کپی بسیار پایین تر از آن است. گاهی اوقات صفحه نمایش های‌کپی نمی تواند رنگ ها را به درستی تفکیک کند و با توجه به این که چندین ساعت از روز را در حال استفاده از موبایل هستید، اذیت خواهید شد.

 

2-روشنایی صفحه موبایل

یکی از مهم ترین ویژگی های صفحه نمایش اورجینال قابلیت استفاده در زیر نور خورشید است! متاسفانه ال سی دی های‌کپی در زیر نور مستقیم آفتاب ضعف دارد و تقریبا امکان استفاده از آن را نخواهید داشت. با توجه به این که کاربران همیشه در فضای بسته از گوشی استفاده نمی کنند، بهتر است از صفحه نمایش اورجینال استفاده کنند.

 

3-پایداری و کارکرد درست برای کاربران

یکی دیگر از تفاوت های اساسی صفحه نمایش های اورجینال و کپی دوام و پایداری آن است. کاربران همیشه دوست دارند که بهترین قطعات را استفاده کنند اما گاهی اوقات با توجه به تفاوت قیمت زیاد بین صفحه نمایش اورجینال و های‌کپی، استفاده از LCD کپی را ترجیح می دهند.

 

تعمیرات گوشی شیائومی

 

تعمیرات گوشی شیائومی

تعویض ال سی دی شیائومی Note8 pro خود را به مرکز تعمیرات موبایل حرفه ای بسپاریدو تعویض تاچ و ال سی دی موبایل یک کار تخصصی و بسیار حساس است که اگر به درستی انجام نشود برای شما درددسر ساز خواهد شد. پس این کار به یک متخصص حرفه ای واگذار کنید.

 

 برای ثبت سفارش تعویض ال سی دی و تاچ موبایل خود در نمایندگی تعمیرات موبایل در کرج کافیست با شماره زیر تماس بگیرید:

 ۰۲۶۹۱۰۰۹۰۹۱

و یا به صورت آنلاین سفارش خودتان را ثبت کنید و در اولین فرصت همکاران به درخواست شما رسیدگی میکنند. پارس ارتباط نمایندگی تعمیرات تخصصی موبایل و فروشگاه انواع قطعات مختلف گوشی موبایل اعم از خرید آی سی صدا ، آی سی pf ،آی سی تغذیه ، آی سی هارد b309 و ... می باشد.

 پارس ارتباط لوتوس برگذار کننده دوره های آموزش تعمیرات موبایل در کرج می باشد.

سوالات متداول

دیدگاه شما

captcha
ارسال دیدگاه
روژین تاریخ : ۲ تیر ۱۴۰۰
سلام من گوشیم بصورت اتفاقی از بلندی پرت شد پایین محافظه صفحه ام سالم سالم بود ولی گویا از بغل سنگ خورده بود شیشه ی گوشیم شکست و از چند جهت خط خورد ولی کاملا کار میکنه و اصلا هیچ ایراد فنی پیدا نکرده صفحه ام هم سیاه نشده اگه بخوام میتونم تعویض کنم تقریبا چقدر هزینه اش هست اگه عوض کنم هیچ ایرادی پیدا نمیکنه؟ شیاومی رد می نوت ۸ پرو گوشیم
ادمین
با سلام لطفا برای استعلام هزینه با کارشناسان ما در مجموعه پارس ارتباط لوتوس تماس برقرار کنید. تلفن تماس : ۰۲۶۹۱۰۰۹۰۹۱