onlineChat
گفتگوی آفلاین
gif
درحال بارگزاری گفتگو ها ...
zarbdar

حل مشکل خاموش نشدن چراغ فلش گوشی اندرویدی Reviewed by Mrs. Bagheri on 2022-04-13 11:02:12. احتمالا برای شما هم این مورد پیش آمده باشید که شنیده باشید که فلش گوشی با یک برنامه روشن شود ولی دیگر خاموش نشود. این اتفاق بسیار عجیب و نادر است، اما متخصصین ما مشکلاتی با این عنوان خاموش نشدن چراغ فلش گوشی اندرویدی را دریافت کرده اند. کاربرانی داریم که می گویند یک اپلیکیشن را نصب کرده اند که با آن چراغ قوه گوشی را روشن کرده اند اما دیگر نتوانسته اند خاموش کنند! بنابراین اگرچه مشکل خاموش نشدن چراغ فلش گوشی بسیار عجیب به نظر می‌رسد، اما به وقوع پیوستن آن امکانپذیر است! احتمالا برای شما هم این مورد پیش آمده باشید که شنیده باشید که فلش گوشی با یک برنامه روشن شود ولی دیگر خاموش نشود. این اتفاق بسیار عجیب و نادر است، اما متخصصین ما مشکلاتی با این عنوان خاموش نشدن چراغ فلش گوشی اندرویدی را دریافت کرده اند. کاربرانی داریم که می گویند یک اپلیکیشن را نصب کرده اند که با آن چراغ قوه گوشی را روشن کرده اند اما دیگر نتوانسته اند خاموش کنند! بنابراین اگرچه مشکل خاموش نشدن چراغ فلش گوشی بسیار عجیب به نظر می‌رسد، اما به وقوع پیوستن آن امکانپذیر است! 4.5

جدیدترین مقالات close

آموزش تغییر سایز فونت در آیفون
آموزش تغییر سایز فونت در آیفون
چرا کیبورد گوشیم کار نمیکنه؟
چرا کیبورد گوشیم کار نمیکنه؟
تفاوت ال سی دی اصلی و اورجینال موبایل از LCD های کپی
تفاوت ال سی دی اصلی و اورجینال موبایل از LCD های کپی
چگونه عمر باتری ایفون ایکس را افزایش دهیم؟
چگونه عمر باتری ایفون ایکس را افزایش دهیم؟
افزایش عمر باتری آیفون
افزایش عمر باتری آیفون
مدت زمان شارژ گوشی شیائومی نوت ۱۰ پرو
مدت زمان شارژ گوشی شیائومی نوت ۱۰ پرو
آیا استفاده از فست شارژ برای گوشی ضرر دارد؟
آیا استفاده از فست شارژ برای گوشی ضرر دارد؟
علت داغ شدن گوشی سامسونگ a50
علت داغ شدن گوشی سامسونگ a50
دلایل خاموش شدن گوشی و روشن نشدن آن
دلایل خاموش شدن گوشی و روشن نشدن آن
علت داغ شدن گوشی سامسونگ a12
علت داغ شدن گوشی سامسونگ a12
علت داغ شدن گوشی هنگام استفاده از اینترنت
علت داغ شدن گوشی هنگام استفاده از اینترنت
بهترین روش ها برای نحوه حذف ویروس در ایفون
بهترین روش ها برای نحوه حذف ویروس در ایفون
مشکل ریست شدن گوشی هوآوی
مشکل ریست شدن گوشی هوآوی
علت ریستارت خودکار گوشی اندروید و حل این مشکل
علت ریستارت خودکار گوشی اندروید و حل این مشکل
مشکلات اسپیکر گوشی شیائومی
مشکلات اسپیکر گوشی شیائومی
 افزایش ظرفیت باتری موبایل با راهکار جدید سامسونگ!
افزایش ظرفیت باتری موبایل با راهکار جدید سامسونگ!
جدیدترین مقالات ←

حل مشکل خاموش نشدن چراغ فلش گوشی اندرویدی

خاموش نشدن چراغ فلش گوشی اندرویدی

احتمالا برای شما هم این مورد پیش آمده باشید که شنیده باشید که فلش گوشی با یک برنامه روشن شود ولی دیگر خاموش نشود. این اتفاق بسیار عجیب و نادر است، اما متخصصین ما مشکلاتی با این عنوان خاموش نشدن چراغ فلش گوشی اندرویدی را دریافت کرده اند. کاربرانی داریم که می گویند یک اپلیکیشن را نصب کرده اند که با آن چراغ قوه گوشی را روشن کرده اند اما دیگر نتوانسته اند خاموش کنند! بنابراین اگرچه مشکل خاموش نشدن چراغ فلش گوشی بسیار عجیب به نظر می‌رسد، اما به وقوع پیوستن آن امکانپذیر است!

اما اگر با مشکل خاموش نشدن چراغ فلش گوشی اندرویدی رو به رو شدید چه کاری باید کرد؟ روش های متعددی وجود دارند که با استفاده از آن‌ها می‌توانید این مشکل را برطرف سازید. در این مقاله قصد داریم که مجموعه‌ای از این روش های موثر به منظور رفع مشکل خاموش نشدن چراغ فلش گوشی اندرویدی را به شما عزیزان آموزش دهیم. چنانچه در رابطه با هر یک از بخش‌ها و مراحل شرح داده شده نیاز به توضیحات بیشتری داشتید، می‌توانید از طریق شماره‌های موجود با کارشناسان موبایل کمک تماس حاصل کرده و از آن‌ها راهنمایی دقیق‌تری بخواهید. در ادامه این مقاله از تعمیرات موبایل پارس ارتباط لوتوس با ما باشید تا راه حل های این مشکل را به شما بگوییم.

 

 حل مشکل خاموش نشدن چراغ فلش گوشی اندرویدی

استفاده از منوی اصلی تنظیمات خود موبایل

اگر از طریق یک اپلیکیشن خاص، چراغ فلش گوشی را به چراغ قوه تبدیل کرده‌اید و حال با مشکل خاموش نشدن چراغ فلش گوشی رو به رو شدید، سعی کنید که از اپلیکیشن نصب شده خارج شوید. ممکن است که این اپلیکیشن مخرب باشد و خود عامل بروز این مشکل گردد. سپس به اپلیکیشن دوربین دستگاه مراجعه کنید و تنظیمات چراغ فلش را دستکاری نمایید. احتمالا با خاموش و روشن کردن فلش دوربین از طریق اپلیکیشن دوربین پیش فرض نصب شده در دستگاهتان، مشکل خاموش نشدن چراغ فلش گوشی برطرف می‌شود. اگر با انجام این کار مشکلتان برطرف شد، حتما سریع برنامه چراغ قوه‌ای که نصب کرده‌اید را از دستگاه حذف نمایید.

 

گوشی خود را ریستارت کنید

راه حل دومی که می‌توانید با استفاده از آن مشکل خاموش نشدن چراغ فلش گوشی را برطرف سازید مربوط به ریستارت کردن گوشی می‌شود. اگر باگ نرم افزاری ناچیزی منجر به بروز این مشکل شده باشد، بدون تردید با یک ریستارت ساده برطرف می‌شود. برای انجام این کار از دکمه پاور (Power) دستگاه استفاده کنید. همچنین اگر باتری گوشی هوشمندتان از نوع جداشدنی است، می‌توانید آن را خارج و بار دیگر نصب کنید و به این شکل دستگاهتان را ریستارت نمایید.

 

سازگاری اپلیکیشن چراغ قوه با نسخه اندروید دستگاه را خود را بررسی کنید

این احتمال وجود دارد که اپلیکیشن چراغ قوه ‌ای که از آن استفاده می ‌کنید یک برنامه مخرب نباشد و تنها دلیل بروز مشکل خاموش نشدن چراغ فلش گوشی مربوط به عدم سازگاری آن برنامه با نسخه ‌ای از سیستم عامل اندروید بوده که بر روی دستگاه شما نصب است. پس به صفحه دانلود اپلیکیشن چراغ قوه خود در گوگل پلی استور (Google Play Store) مراجعه نمایید و سازگاری آن را با نسخه ‌های مختلف سیستم عامل اندروید بررسی کنید. اگر اپلیکیشن چراغ قوه مورد نظر با نسخه اندروید نصب شده در دستگاه تان سازگاری ندارد، از یک اپلیکیشن چراغ قوه دیگر استفاده نمایید. در این صورت احتمالا با حذف آن اپلیکیشن از دستگاه، مشکل خاموش نشدن چراغ فلش گوشی هم رفع خواهد شد.

 

گوشی خود را به حالت safe mod ببرید

راه حل دیگری که توصیه می ‌کنیم از آن برای رفع مشکل خاموش نشدن چراغ فلش گوشی استفاده کنید به ورود به حالت سیف مد (Safe Mode) دستگاه مربوط می ‌شود. به احتمال زیاد یک اپلیکیشن سوم شخص نصب شده در دستگاه شما عملکرد مخربی ایجاد کرده باشد و منجر به بروز مشکل خاموش نشدن چراغ فلش گوشی گردد. در این شرایط اجرای دستگاه در حالت سیف مد یا همان Safe Mode می‌ تواند باعث برطرف شدن مشکل موجود شود. پس شما به این صورت متوجه خواهید شد که یک برنامه سوم شخص مخرب عامل بروز مشکل ایجاد شده است. بنابراین باید برنامه ‌های مشکوک موجود را از دستگاه خود حذف نمایید.

 

فکتوری ریست کردن گوشی

آخرین روش نرم افزاری که توصیه می‌ کنیم از آن برای رفع مشکل خاموش نشدن چراغ فلش گوشی استفاده کنید به فکتوری ریست (Factory Reset) دستگاه مربوط می ‌شود. در نظر داشته باشید که با فکتوری ریست کردن دستگاه تمام اطلاعات و تنظیمات آن حذف و به حالت پیش فرض کارخانه برگردانده خواهد شد.

 

چند اپلیکیشن برای چراغ قوه را روی گوشی همزمان نصب نکنید

در برخی از شرایط دیده شده که استفاده همزمان از چند اپلیکیشن چراغ قوه مختلف هم منجر به بروز مشکل خاموش نشدن چراغ فلش گوشی شده است. بنابراین سعی کنید که تنها از یک اپلیکیشن چراغ قوه مناسب و با کیفیت در دستگاهتان استفاده کنید و چندین اپلیکیشن چراغ قوه را به طور همزمان در آن نصب نکنید.

 

چند اپلیکیشن برای چراغ قوه را روی گوشی همزمان نصب نکنید

 

گوشی خود را به تعمیرکاری مجرب واگذار کنید!

اگر با انجام تمام روش های فوق همچنان مشکل خاموش نشدن چراغ فلش گوشی پابرجا بود، شک نداشته باشید که مشکل ناشی از پدیده‌ای سخت افزاری است. بنابراین باید دستگاه را به دست یک تعمیرکار مجرب در قسمت تعمیرات سخت افزاری موبایل بسپارید و از وی بخواهید با مشکل خاموش نشدن چراغ فلش گوشی را برطرف سازد.

 

کلام آخر

همانطور که مشاهده کردید در این مقاله به آموزش روش های خاموش نشدن چراغ فلش گوشی اندرویدی پرداختیم. چنانچه در رابطه با هر یک از بخش‌ها و مراحل شرح داده شده نیاز به توضیحات بیشتری داشتید، می توانید با شما 02691009091 با کارشناسان خدمات تعمیرات موبایل تماس بگیرید.

 

خاموش نشدن چراغ فلش گوشی اندرویدی

دیدگاه شما

captcha
ارسال دیدگاه
شما اولین نفری باشید که دیدگاه خود را ثبت می کنید