onlineChat
گفتگوی آنلاین
gif
درحال بارگزاری گفتگو ها ...
zarbdar

افزایش روز افزون تقاضا برای تعمیرات موبایل

دوره های مقدماتی تا پیشرفته تعمیرات موبایل و تبلت جزئیات

ایا تعمیرات موبایل شغل خوبی است Reviewed by Mrs. Bagheri on 2020-06-10 15:03:04. امروزه شرایط جامعه به شکلی است که با اندکی نوسان در بعضی پارامترها مثل قیمت، درآمد و یا کیفیت کالاها، تقاضا برای انواع کالاها و خدمات به شدت دچار نوسان خواهد شد. به طوری که اندکی تغییر قیمت چندبرابر کاهش در تقاضا را به همراه خواهد داشت. این در حالی‌است که موبایل از جمله کالاهایی‌ است که هرروز بیش از روز گذشته برای دارندگان آن ها کاربردی زیاد دارد. بنابراین قابل پیش‌بینی می باشد که شغل تعمیرات موبایل، نیز اینگونه باشد و هر روز متقاضی بیشتری داشته باشد. امروزه شرایط جامعه به شکلی است که با اندکی نوسان در بعضی پارامترها مثل قیمت، درآمد و یا کیفیت کالاها، تقاضا برای انواع کالاها و خدمات به شدت دچار نوسان خواهد شد. به طوری که اندکی تغییر قیمت چندبرابر کاهش در تقاضا را به همراه خواهد داشت. این در حالی‌است که موبایل از جمله کالاهایی‌ است که هرروز بیش از روز گذشته برای دارندگان آن ها کاربردی زیاد دارد. بنابراین قابل پیش‌بینی می باشد که شغل تعمیرات موبایل، نیز اینگونه باشد و هر روز متقاضی بیشتری داشته باشد. 4.5

جدیدترین مقالات close

علت آپدیت نشدن گوشی شیائومی
علت آپدیت نشدن گوشی شیائومی
کالیبره باتری گوشی سامسونگ
کالیبره باتری گوشی سامسونگ
فعال سازی developer option در سامسونگ
فعال سازی developer option در سامسونگ
حل مشکل نو سرویس ایفون ۷
حل مشکل نو سرویس ایفون ۷
نشانه های خرابی در LCD آیفون و سامسونگ
نشانه های خرابی در LCD آیفون و سامسونگ
تعمیر پریدن آنتن آیفون یا No Service
تعمیر پریدن آنتن آیفون یا No Service
نشانه های هک شدن گوشی موبایل
نشانه های هک شدن گوشی موبایل
معرفی رایج ترین ارور های آیفون و آموزش حل مشکل هر یک از آن ها
معرفی رایج ترین ارور های آیفون و آموزش حل مشکل هر یک از آن ها
سلامت باتری گوشی اندرویدی را چگونه بررسی کنیم؟
سلامت باتری گوشی اندرویدی را چگونه بررسی کنیم؟
علت کار نکردن گوگل در گوشی شیائومی
علت کار نکردن گوگل در گوشی شیائومی
تعویض ال سی دی آیفون 7 پلاس
تعویض ال سی دی آیفون 7 پلاس
علت خاموش شدن ناگهانی و روشن نشدن گوشی a70 سامسونگ
علت خاموش شدن ناگهانی و روشن نشدن گوشی a70 سامسونگ
مشکل شارژ نشدن گوشی شیائومی
مشکل شارژ نشدن گوشی شیائومی
تعمیرات تخصصی آیفون در کرج
تعمیرات تخصصی آیفون در کرج
نحوه فعال کردن پنجره شناور (Float Window) در گوشی های شیائومی
نحوه فعال کردن پنجره شناور (Float Window) در گوشی های شیائومی
راه حل هایی برای جلوگیری و پیشگیری از باد کردن باتری موبایل
راه حل هایی برای جلوگیری و پیشگیری از باد کردن باتری موبایل
جدیدترین مقالات ←

ایا تعمیرات موبایل شغل خوبی است

ایا تعمیرات موبایل شغل خوبی است

تعمیرات موبایل

 

امروزه شرایط جامعه به شکلی است که با اندکی نوسان در بعضی پارامترها مثل قیمت، درآمد و یا کیفیت کالاها، تقاضا برای انواع کالاها و خدمات به شدت دچار نوسان خواهد شد. به طوری که اندکی تغییر قیمت چندبرابر کاهش در تقاضا را به همراه خواهد داشت.

 این در حالی‌است که موبایل از جمله کالاهایی‌ است که هرروز بیش از روز گذشته برای دارندگان آن ها کاربردی زیاد دارد. بنابراین قابل پیش‌بینی می باشد که شغل تعمیرات موبایل، نیز اینگونه باشد و هر روز متقاضی بیشتری داشته باشد.

 

فقط با کمی تحلیل شما هم رو به رونق بودن این شغل را تصدیق خواهید کرد. با این حساب  وقت آن است که هوشمندانه عمل کرده و کسب و کار خودتان را راه‌اندازی کنید.

پیش از هر کاری لازم است تا در یک دوره با کیفیت و عملی آموزش تعمیرات موبایل شرکت کنید تا به یک متخصص تبدیل شوید سپس با گذران دوره کارآموزی تعمیرات موبایل تخصص خود را تکمیل کنید و فوت و فن کار را به خوبی یاد بگیرید. این دوره ها به دو صورت مقدماتی و تخصصی و کامل در مرکز تعمیرات موبایل پارس ارتباط لوتوس ارائه می شود.

 

افزایش روز افزون تقاضا برای تعمیرات موبایل

ایا تعمیرات موبایل شغل خوبی است

همانطور که گفتیم، روز به روز به تعداد کاربران موبایل های هوشمند افزوده می‌شود و مطمئن باشید که این مسئله هیچ زمان متوقف نمی‌شود. با افزایش تعداد موبایل هایی که کاربران از آن ها استفاده می‌کنند، ریسک بروز مشکلاتی در آن ها و نیاز پیدا کردن به تعمیر موبایل هم بیشتر می‌شود.

بنابراین به بیانی دیگر روز به روز شاهد افزایش تقاضای تعمیرات موبایل در کرج هستیم. همیشه در نظر داشته باشید که برای موفقیت در یک شغل، بیزینس و ... باید تقاضا یا اصطلاحا دیمندبازار را بررسی نمایید.

اگر بیزینسی تقاضا و بازخورد خوبی از سمت مشتریان داشته باشد، مطمئن باشید که بازده خوبی هم برای شما به همراه خواهد داشت. تعمیرات موبایل کرج از آن دسته مشاغلی است که روز به روز با افزایش تقاضا همراه می‌شود.

 

مقدار درآمد متوسط  در شغل تعمیرات موبایل چقدر است

اینکه بخواهیم به همچنین سوالی پاسخ بدهیم سخت است. چونکه که ارائه خدمات و درآمد حاصل از آن به موارد مختلفی بستگی دارد. به عنوان مثال نباید انتظار داشت که یک تعمیرکار موبایل یا حتی تعویض‌کار قطعات موبایل تازه کار بتواند در ماه اول کاری‌اش به اندازه‌ی یک تعمیرکار موبایل با سابقه‌ی ۱۰ ساله درآمد داشته باشد.

 

دردسر و دشواری کم در تعمیرات موبایل

آیا تعمیرات موبایل سخت است

شاید در نگاه اول تصور کنید تعمیرات موبایل کار خیلی سختی به نظر برسد، اما باید بگوییم که اینطور نیست. قبول داریم که تعمیرات موبایل سختی های خاص خودش را دارد و با پیاده سازی ترفندها و تکنیک هایی خاص در آن می‌تواند دشوار باشد، اما در مجموع تعمیرات موبایل اصلا کار سخت و دشواری نیست و برای تبدیل شدن به یک متخصص تعمیر موبایل نیازی به سپری کردن هفت خان رستم ندارید.

 برای اینکه به یک تعمیرکار موبایل خوب تبدیل بشوید، فقط باید دقت عمل داشته باشید و با حوصله پیش بروید و تا می‌توانید اطلاعات کافی در زمینه تعمیرات تخصصی موبایل کسب کنید. بنابراین دردسر و دشواری کم هم یکی دیگر از نقاط قوتی است که نشان می‌دهد شغل تعمیرات موبایل یک گزینه عالی برای شروع بیزینس شما محسوب می‌شود.

 

تعمیرات موبایل

 

چگونه در شغل تعمیرات موبایل به سود و درآمد برسید

عوامل متنوعی بر موفقیت در بازار کار تعمیرات موبایل تاثیر گذار می باشند، در ادامه به بررسی چند نمونه از این عوامل خواهیم پرداخت.

 

ارائه خدمات پیشرفته و تخصصی تعمیرات موبایل

ارائه خدمات پیشرفته و تخصصی یکی از مهم ترین و اصلی ترین عوامل برای موفقیت در بازار کار تعمیرات موبایل در کرج می باشد. با توجه به حساس بودن قطعات موبایل، افراد موقع آسیب دیدن این وسیله به دنبال یک شخص حرفه ای برای تعمیرات موبایل خود می باشند تا هنگام تعمیر موبایل به دیگر قطعات موبایل آسیب بیشتری وارد نشود.

بنابراین کیفیت در ارائه خدمات و ارائه خدمات پیشرفته از جمله موضوعات مهمی است که در هنگام تعمیر موبایل  باید به آن توجه داشته نمایید.

 هنگام تعمیرات موبایل دقت زیادی داشته و از بهترین ابزار تعمیرات برای تعمیر موبایل استفاده کنید، این امر منجر به افزایش کیفیت کار شما می شود. از آنجایی که بسیاری از تعمیرکاران موبایل به این نکته توجه ای ندارند بنابراین کیفیت بالای خدمات می تواند یکی از مزایای رقابتی شما در بازار تعمیرات موبایل باشد.

 

به روز بودن و آشنا با تعمیرات جدیدترین مدل های موبایل

تعمیرات موبایل با یکدیگر متفاوت می باشند و هر گوشی موبایلی که وارد بازار می شود روش تعمیراتی متفاوتی دارد که تعمیرکار حرفه ای موبایل باید با آن روش آشنا باشد. در صورتی که مشتری مدل گوشی جدیدی داشته و شما مهارت لازم برای تعمیرات آن را نداشته باشید این امر باعث از دست دادن مشتری شده و جنبه منفی برای کسب و کار شما را دارد.

بنابراین برای موفقیت در این شغل باید به روز باشید و دانش خود را تقویت نمایید. بهترین روش برای بالا بردن دانش و تخصص و آشنایی با تعمیرات انواع مدل های گوشی های موبایل، شرکت در دوره های آموزش تعمیرات موبایل می باشد.

 چونکه در این دوره ها به شکل حرفه ای و عملی تعمیر انواع مدل های گوشی آیفون و اندروید به شما آموزش داده می شود. برای کسب این تخصص توصیه می کنیم که حتما در دوره های آموزش تعمیرات موبایل پارس ارتباط ثبت نام کنید.

 

سرعت عمل و خوش قول بودن

یکی دیگر از عوامل مهم و تاثیر گذار برای موفقیت در شغل تعمیرات موبایل سرعت عمل و خوش قولی است. از آنجایی که موبایل یکی از وسایل کاربردی برای افراد می باشد و افراد بسیار زیادی از فعالیت های روزمره خود را از طریق آن انجام می دهند بنابراین سرعت عمل و خوش قولی تعمیرکاران موبایل برای افراد از اهمیت ویژه ای برخوردار است.

 مطمئن باشید اگر گوشی موبایل را در موعد مقرر تحویل ندهید و بدقولی کنید مشتریان بسیاری را از دست خواهید داد و در عوض اگر بتوانید به این نیاز مشتریان خود پاسخ دهید و گوشی معیوب آن ها را در مدت زمان کوتاهی تعمیر کنید و به آن ها تحویل دهید مشتریان بسیاری را به دست خواهید آورد.

 

ارائه خدمات خاص و منحصر به فرد

در صورتی که علاوه بر موارد ذکر شده، خدمتی منحصر به فرد مانند گارانتی برای خدمات تعویض شده و یا تحویل گوشی تعمیر شده به صورت رایگان به مشتریان خودتان ارائه دهید، بدون شک سود و درآمد بیشتری کسب خواهید نمود.

در نظر داشته باشید که امکان دارد که این خدمات ویژه در ابتدا کمی برای شما هزینه بر باشد اما در بلند مدت خواهید دید که چگونه این خدمات ویژه منجر به افزایش تعداد مشتریان شما و به دنبال آن افزایش درآمد و سود شما خواهد شد.

بنابراین در این راستا می توانید از مشتریان خود درباره خدمات ویژه ای که دوست دارند به آن ها ارائه شود سوال کنید و با یک جمع بندی بهترین خدمات ویژه را به آن ها ارائه نمایید.

 

مغازه تعمیرات موبایل را کجا راه‌اندازی کنید

لازمه‌ی راه‌اندازی هر کسب‌و‌کاری تحلیل بازار است تا  با شناسایی بهترین مکان و بهترین مخاطب ها نسبت به راه‌اندازی کسب‌و‌کاری سود ده اقدام نمایید. راه‌اندازی یک رستوران در انتهای یک کوچه‌ی تنگ و تاریک و بدون رفت‌‌و‌آمد تنها اتلاف وقت و هزینه است و بازدهی چندان خوبی نخواهد داشت.

چون بهترین مکان را برای آن شغل انتخاب نکرده‌اید. اما جالب است که بدانید این اصل درمورد شغل تعمیرات موبایل نیز صدق می‌کند. مغازه‌ی تعمیرات موبایل در هر مکانی و محله‌ای می‌تواند بازدهی داشته باشد. چون آنچه که در این شغل اهمیت دارد مهارت است و به علت کمبود عرضه‌ی این شغل در بازار همواره نیاز به آن در هر موقعیت مکانی احساس می‌شود اما چه بهتر که مغازه تعمیر موبایل در یک مکان شلوغ و در دید عموم باشد.

 

 ایا تعمیرات موبایل شغل خوبی است

 

ابزار تعمیرات موبایل مورد نیاز برای تعمیرات موبایل

ابزار تعمیرات سخت افزاری موبایل بسیار متنوع و زیاد هستند. اما ابزار تعمیرات موبایل مورد نیاز شما برای شروع  کسب و کار شامل موارد زیر می باشد:

  • دستگاه هیتر و هویه
  • دستگاه لوپ یا میکروسکوپ
  • ست پیچ گوشتی و آچار تعمیراتی
  • منبع تغذیه و مولتی متر
  • سیم قلع و روغن فلکس و روغن لحیم
  • پنس آنتی شوک
  • قاب بازکن
  • شابلون
  • گیره کار
  • و...

علاوه‌بر تمامی مواردی که در بالا گفتیم، به خاطر داشته باشید که به یک کامپیوتر و یا لپ‌تاپ هم نیاز پیدا خواهید کرد چرا که تعداد زیادی از مشتریان به خدمات نرم‌افزاری نیاز خواهند داشت. البته تمامی تعمیرکاران موبایل به اشراف کامل در مورد مشکلات نرم‌افزاری نیازی ندارند اما در آینده و برای شروع فعالیت تخصصی تر و حرفه‌ای به یادگیری و رفع مشکلات نرم‌افزاری نیاز مند خواهید شد.

  پانوشت: برای خرید انواع آی سی، هارد b309 ( آی سی هارد b309) به فروشگاه آی سی ما مراجعه نمایید.

سوالات متداول

دیدگاه شما

captcha
ارسال دیدگاه
شما اولین نفری باشید که دیدگاه خود را ثبت می کنید