ثبت درخواست تعمیرات
onlineChat
گفتگوی آفلاین
gif
درحال بارگزاری گفتگو ها ...
zarbdar

پيدا كردن ايميل از طريق شماره تلفن

پيدا كردن ايميل از طريق شماره تلفن| چگونه آدرس ایمیل را با شماره تلفن پیدا کنیم؟ Reviewed by Mrs. Bagheri on 2023-10-28 10:44:12. اهمیت راه‌های ارتباطی از جمله شماره تلفن و ایمیل در دنیای آنلاین امروز بر هیچ کس پوشیده نیست. با این جود، امکان دارد در مواقعی پیدا کردن آدرس ایمیل مستقیماً امکانپذیر نباشد. پیدا کردن شماره تلفن‌ها نسبت به آدرس‌های ایمیل به مراتب آسان تر است. اما شما می توانید از طریق شماره تلفن ایمیل خود را پیدا کنید. اگر سوال شما این است که چگونه از طریق ایمیل شماره تلفن را پیدا کنیم؟ این مقاله را تا انتخا مطالعه کنید زیرا قصد داریم پيدا كردن ايميل از طريق شماره تلفن را بررسی کنیم. اهمیت راه‌های ارتباطی از جمله شماره تلفن و ایمیل در دنیای آنلاین امروز بر هیچ کس پوشیده نیست. با این جود، امکان دارد در مواقعی پیدا کردن آدرس ایمیل مستقیماً امکانپذیر نباشد. پیدا کردن شماره تلفن‌ها نسبت به آدرس‌های ایمیل به مراتب آسان تر است. اما شما می توانید از طریق شماره تلفن ایمیل خود را پیدا کنید. اگر سوال شما این است که چگونه از طریق ایمیل شماره تلفن را پیدا کنیم؟ این مقاله را تا انتخا مطالعه کنید زیرا قصد داریم پيدا كردن ايميل از طريق شماره تلفن را بررسی کنیم. 4.5
جدیدترین مقالات close
پارت نامبر آیفون چیست؟ کدام پارت نامبر آیفون بهتر است؟
پارت نامبر آیفون چیست؟ کدام پارت نامبر آیفون بهتر است؟
5 علت خاموش شدن گوشی شیائومی پوکو x3
5 علت خاموش شدن گوشی شیائومی پوکو x3
حالت ایمن گوشی سامسونگ
حالت ایمن گوشی سامسونگ
علت غیر فعال شدن فست شارژ گوشی سامسونگ
علت غیر فعال شدن فست شارژ گوشی سامسونگ
آموزش فعال و غیر فعال کردن فست شارژ در گوشی‌ های سامسونگ
آموزش فعال و غیر فعال کردن فست شارژ در گوشی‌ های سامسونگ
چطور می‌توانم عکس‌های پاک‌شده را بازیابی کنیم؟
چطور می‌توانم عکس‌های پاک‌شده را بازیابی کنیم؟
4 روش برای برگرداندن اس ام اس های پاک شده از گوشی شیائومی
4 روش برای برگرداندن اس ام اس های پاک شده از گوشی شیائومی
علت داغ شدن موبایل هنگام شارژ چیست؟
علت داغ شدن موبایل هنگام شارژ چیست؟
چگونه از داغ شدن گوشی جلوگیری کنیم؟
چگونه از داغ شدن گوشی جلوگیری کنیم؟
بازکردن رمز گوشی با تماس اضطراری
بازکردن رمز گوشی با تماس اضطراری
معرفی لیست کامل ابزار تعمیرات موبایل (معرفی 16 وسیله ضروری)
معرفی لیست کامل ابزار تعمیرات موبایل (معرفی 16 وسیله ضروری)
ارائه راهکارهایی برای افزایش سرعت اینترنت همراه اول در گوشی موبایل
ارائه راهکارهایی برای افزایش سرعت اینترنت همراه اول در گوشی موبایل
آموزش کامل ساخت شماره مجازی تلگرام (معرفی 6 روش کاملا رایگان)
آموزش کامل ساخت شماره مجازی تلگرام (معرفی 6 روش کاملا رایگان)
آموزش نصب و دانلود اپ بدون نیاز به اپ استور در گوشی های آیفون
آموزش نصب و دانلود اپ بدون نیاز به اپ استور در گوشی های آیفون
معرفی 7 ویرایشگر ios که باید آنها را بشناسید !
معرفی 7 ویرایشگر ios که باید آنها را بشناسید !
علت کند شدن گوشی سامسونگ بعد از آپدیت چیست؟ با 5 روش این مشکل را حل کنید!
علت کند شدن گوشی سامسونگ بعد از آپدیت چیست؟ با 5 روش این مشکل را حل کنید!
جدیدترین مقالات ←
پيدا كردن ايميل از طريق شماره تلفن| چگونه آدرس ایمیل را با شماره تلفن پیدا کنیم؟
پيدا كردن ايميل از طريق شماره تلفن| چگونه آدرس ایمیل را با شماره تلفن پیدا کنیم؟
تاریخ انتشار : ۶ آبان ۱۴۰۲ تاریخ بازنویسی : ۲۰ تیر ۱۴۰۳

اهمیت راه‌های ارتباطی از جمله شماره تلفن و ایمیل در دنیای آنلاین امروز بر هیچ کس پوشیده نیست. با این جود، امکان دارد در مواقعی پیدا کردن آدرس ایمیل مستقیماً امکانپذیر نباشد. پیدا کردن شماره تلفن‌ها نسبت به آدرس‌های ایمیل به مراتب آسان تر است. اما شما می توانید از طریق شماره تلفن ایمیل خود را پیدا کنید. اگر سوال شما این است که چگونه از طریق ایمیل شماره تلفن را پیدا کنیم؟ این مقاله را تا انتخا مطالعه کنید زیرا قصد داریم پيدا كردن ايميل از طريق شماره تلفن را بررسی کنیم.

پيدا كردن ايميل از طريق شماره تلفن

در دنیای امروز ایمیل یکی از بهترین راه‌های ارتباطی به ویژه در زمینه کاری و ارسال پیام رسمی به شمار می رود. حال اگر به دنبال آدرس ایمیل شخصی باشیم چگونه باید آن را پیدا کنیم؟ یکی از ساده‌ترین راه‌های یافتن ایمیل پیدا کردن ایمیل از طریق شماره تلفن است. از جستجوهای ساده گوگل گرفته تا وبسایت‌ها و پایگاه‌های اطلاعاتی می‌توانند به شما کمک کنند. در ادامه روش‌هایی را از جمله نحوه پیدا کردن ایمیل از طریق شماره تلفن معرفی می‌کنیم.

  • برای پيدا كردن ايميل از طريق شماره تلفن از موتور جستجوی گوگل استفاده کنید

موتور جستجوی گوگل یک انتخاب مناسب برای پیدا کردن آدرس ایمیل افراد است. تمام آنچه شما احتیاج دارید در گوگل وجود دارد. اگر ایمیل مورد نظر در هر قسمت از سایت باشد آن را همراه با هر صفحه ای که ایمیل در آن ذکر شده است، پیدا خواهید کرد.

  • جستجوی وب سایتشان برای آدرس های ایمیل

آیا آن فرد برای خودش وب سایت دارد ؟ امکان دارد شخص موردنظر به مدرسه ی خاصی بروید و حدس بزنید که احتمالا ایمیلش در جایی از وب سایت مدرسه درج شده باشد. چند راه وجود دارد که می توانید جستجوی ایمیل را تنها به یک سایت خاص محدود کنید.

 

اولین روش این است که از موتورجستجو یا تابع جستجوی وب سایت استفاده کنید. برای مثال به سایت گوگل بروید و این عبارت را تایپ کنید: Site: example.com “@gmail.com” AND “Shahin” تا بتوانید ایمیل ماری را پیدا کنید.

این نوع از جستجو فقط به example.com محدود می شود، با این حال می توانید براساس آن چیزی که آدرس وب سایت لیست شده تغییرش دهید.

یک راه دیگر برای به دست آوردن آدرس ایمیل از وب سایت، استفاده از استخراج کننده ایمیل مثل VoilaNorbert می باشد. تنها نام و نام خانوادگی شخص را در کنار URL وب سایت بنویسید تا لیستی از آدرس های ایمیل مطابق را به دست آورید. می توانید به صورت رایگان به ۵۰ تا جستجوی موفق برسید.

  • از ابزارهای جستجوی تلفن معکوس استفاده کنید

جستجوی معکوس تلفن می‌تواند به شما کمک کند تا تمام جزئیات موجود مرتبط با یک شماره، مانند نام مالک، آدرس، آدرس ایمیل یا پروفایل‌های رسانه‌های اجتماعی را جستجو کنید. بنابراین، اگر شماره تلفن هدف خود را دارید، ممکن است بتوانید با استفاده از ابزارهای جستجوی تلفن معکوس برای پیدا کردن آدرس ایمیل شخص استفاده کنید. در اینجا یکی از ابزارهای جستجوی معکوس تلفن را به شما پیشنهاد می‌کنیم:

BeenVerified یک موتور جستجوی افراد است که به کاربران اجازه می‌دهد تا فردی را با نام، شماره تلفن، آدرس، آدرس ایمیل یا نام کاربری جستجو کنند. BeenVerified’s Phone Lookup میلیاردها رکورد عمومی را برای اطلاعات مرتبط با شماره تلفن جستجو می‌کند. حتی ممکن است اطلاعات تماس بیشتری مانند آدرس ایمیل، آدرس خانه یا پروفایل‌های رسانه‌های اجتماعی را کشف کنید. نحوه کار با این برنامه:

برای پیدا کردن ایمیل دیگران از طریق شماره تلفن به صفحه جستجوی تلفن BeenVerified بروید.

یک شماره تلفن وارد کنید و روی SEARCH کلیک کنید.

۳. منتظر بمانید تا BeenVerified پایگاه‌های داده را جستجو کند. پس از انجام جستجو، تمام جزئیات موجود مرتبط با شماره تلفن را مشاهده خواهید کرد. اگر مالک شماره تلفن یک آدرس ایمیل داشته باشد، آن را نیز در گزارش خواهید دید.

  • حدس بزنید!

اغلب افراد در ساخت جیمیل یکی از چندین فرمول رایج را دنبال می‌کنند. اگر نام، نام خانوادگی و دامنه هدف خود را می‌دانید، به آسانی می‌توانید برای بازیابی ایمیل فراموش شده اقدام کنید. حدود ۷۰ درصد از فهرست مخاطبین من در آدرس‌های ایمیلشان از قال name@domain.com استفاده می‌کنند.

رایج‌ترین فرمت‌های آدرس ایمیل عبارتند از:

نام: jane@ahrefs.com

نام و نام خانوادگی: jane.doe@ahrefs.com یا janedoe@ahrefs.com

نام + اولین حرف نام خانوادگی: janed@ahrefs.com یا jane.d@ahrefs.com

اولین حرف از نام + نام خانوادگی: jdoe@ahrefs.com یا j.doe@ahrefs.com

حروف اول نام و نام خانوادگی: jd@ahrefs.com

استفاده از گوگل

گوگل یکی دیگر از روش‌های تست شده و قابل اعتماد برای پيدا كردن ايميل از طريق شماره تلفن است. برای انجام این روش کافی است که شماره تلفن را در گوگل تایپ و سپس سرچ کنید. پس از انجام عملیات سرچ شماره تلفن، ممکن است گوگل صفحه‌ تماسی تجاری یا پروفایل لینکداین (LinkedIn) مخاطبتان را به شما نشان دهد. این نکته را در نظر داشته باشید که هنگام سرچ شماره تلفن ممکن است که با بعضی از وب سایت‌هایی که صفحه‌ای سفید دارند مواجه شوید که از شما می‌خواهند برای دریافت اطلاعات تماس و آدرس ایمیل مخاطبتان هزینه‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌ای را بپردازید؛ ولی گول آنها را نخورید زیرا برای اکثر آنها باید مبالغ زیادی را پرداخت کنید و بعد خواهید دید که اطلاعاتی که آنها به شما تحویل می‌دهند کاملا نادرست است.

برای اینکه جستجوی شما دقیق‌تر و سرعت‌ بالاتری داشته باشد، شما می‌توانید از چند ترفند استفاده نمایید. به طور مثال استفاده از نمادها و ساختارهای جستجوی خاص در گوگل، نتایج جستجو را محدود می‌کند؛ بنابراین دسترسی به اطلاعات مورد نیاز با سرعت بیشتری اتفاق می‌افتد. استفاده از علامت نقل و قول نتایج جستجو را دقیق‌تر می‌کند. همچنین شما می‌توانید اول شماره تلفن مورد نظر و سپس (+ email) را وارد کنید؛ این کار به گوگل کمک می‌کند تا تشخیص دهد که شما به دنبال اطلاعات تماس گسترده‌تری هستید.

  • از طریق iCloud Recovery

یک راه دیگر برای آن دسته از کاربرانی که می‌پرسند چگونه ادرس ایمیل خود را پیدا کنیم وجود دارد و آن هم استفاده از سرویس آیکلود است. برای جستجوی ایمیل خودم از این طریق کافیست:

صفحه بازیابی ایمیل iCloud را باز کنید.

در صفحه بعد نام و نام خانوادگی و آدرس ایمیل خود را وارد کنید و روی Continue کلیک کنید.

اگر آدرس ایمیل خود را به خاطر ندارید، شماره تلفن شما به عنوان جایگزین عمل می‌کند.

روند بازیابی در حال حاضر آغاز شده است. دستورالعمل‌های روی صفحه را برای بازیابی حساب خود دنبال کنید.

چگونه با شماره تلفن ایمیل خود را پیدا کنیم ؟

پیدا کردن ایمیل با شماره تلفن ساده‌تر از همیشه شده است. از جستجوهای ساده Google گرفته تا پایگاه‌های اطلاعاتی تماس، هر کدام سرنخ‌هایی از جستجوی ایمیل دیگران یا خودتان را به شما می‌دهد. یک راه برای پیدا کردن جیمیل از طریق شماره تلفن استفاده از اکستنشن‌های کروم است. افزونه‌های زیادی برای این کار وجود دارد، با این حال یکی از معروفترین آنها “Rocketreach” است.

سخن پایانی

در این مقاله روش‌هایی را برای پيدا كردن ايميل از طريق شماره تلفن یا راه‌های دیگر را آموزش داده‌ایم. همچنین برای تعمیرات موبایل در کرج  و آموزش تعمیرات موبایل در کرج می توانید با کارشناسان ما در تماس باشید.

 

دیدگاه شما

captcha
ارسال دیدگاه
شما اولین نفری باشید که دیدگاه خود را ثبت می کنید