onlineChat
گفتگوی آفلاین
gif
درحال بارگزاری گفتگو ها ...
zarbdar

نحوه بازیابی پیام های متنی حذف شده در iPhone و iPad

نحوه بازیابی پیام های متنی حذف شده در iPhone و iPad Reviewed by Mrs. Bagheri on 2021-05-16 10:58:34. آیا به طور تصادفی پیام های متنی مهم را از آیفون خود حذف کردید؟ نگران نباشید ، این مشکل برای هر کسی امکان دارد پیش بیاید. خوشبختانه روش های زیادی برای بازیابی پیامک حذف شده در ایفون از iPhone یا iPad وجود دارد. بنابراین ، اکنون می توانید از این راهنمای دقیق برای یادگیری مطمئن ترین روش های بازیابی پیام های متنی پاک شده iPhone / iPad استفاده کنید. آیا به طور تصادفی پیام های متنی مهم را از آیفون خود حذف کردید؟ نگران نباشید ، این مشکل برای هر کسی امکان دارد پیش بیاید. خوشبختانه روش های زیادی برای بازیابی پیامک حذف شده در ایفون از iPhone یا iPad وجود دارد. بنابراین ، اکنون می توانید از این راهنمای دقیق برای یادگیری مطمئن ترین روش های بازیابی پیام های متنی پاک شده iPhone / iPad استفاده کنید. 4.5

جدیدترین مقالات close

بازیابی عکسهای پاک شده از حافظه داخلی موبایل سامسونگ
بازیابی عکسهای پاک شده از حافظه داخلی موبایل سامسونگ
چرا گوگل پلی دانلود نمیکنه ؟
چرا گوگل پلی دانلود نمیکنه ؟
نکات مهم برای خرید بهترین پاوربانک
نکات مهم برای خرید بهترین پاوربانک
آموزش کار با سامانه همتا، روش های مختلف رجیستر گوشی موبایل
آموزش کار با سامانه همتا، روش های مختلف رجیستر گوشی موبایل
روش های برای جلوگیری از سرقت گوشی موبایل
روش های برای جلوگیری از سرقت گوشی موبایل
چگونه اندروید گوشی را ارتقا دهیم؟
چگونه اندروید گوشی را ارتقا دهیم؟
افت کیفیت دوربین گوشی ; دلایل بی کیفیت شدن دوربین گوشی با گذشت زمان چیست؟
افت کیفیت دوربین گوشی ; دلایل بی کیفیت شدن دوربین گوشی با گذشت زمان چیست؟
اینترنت گوشی وصل است ولی کار نمی کند شیائومی
اینترنت گوشی وصل است ولی کار نمی کند شیائومی
چرا داده تلفن همراه روشن نمیشود؟
چرا داده تلفن همراه روشن نمیشود؟
روش حذف واترمارک از گوشی های شیائومی
روش حذف واترمارک از گوشی های شیائومی
روش هایی برای بازیابی اطلاعات گوشی سامسونگ
روش هایی برای بازیابی اطلاعات گوشی سامسونگ
چگونه می توانیم قفل اثر انگشت را به گوشی های اندروید اضافه کنیم؟
چگونه می توانیم قفل اثر انگشت را به گوشی های اندروید اضافه کنیم؟
 EMUI چیست؟
EMUI چیست؟
چگونگی مدیریت دوربین آیفون به وسیله اپل واچ
چگونگی مدیریت دوربین آیفون به وسیله اپل واچ
از کجا بفهمیم گوشی روت شده
از کجا بفهمیم گوشی روت شده
معرفی بهترین ویجت های صفحه اصلی برای IOS 14
معرفی بهترین ویجت های صفحه اصلی برای IOS 14
جدیدترین مقالات ←

نحوه بازیابی پیام های متنی حذف شده در iPhone و iPad

نحوه بازیابی پیام های متنی حذف شده در iPhone و iPad

آیا به طور تصادفی پیام های متنی مهم را از آیفون خود حذف کردید؟ نگران نباشید ، این مشکل برای هر کسی امکان دارد پیش بیاید. خوشبختانه روش های زیادی برای بازیابی پیامک حذف شده در ایفون از iPhone یا iPad وجود دارد. بنابراین ، اکنون می توانید  از این راهنمای دقیق برای یادگیری مطمئن ترین روش های بازیابی پیام های متنی پاک شده iPhone / iPad استفاده کنید.

 

چگونه می توان متون حذف شده را بازیابی کرد؟

اکنون که نفس راحتی کشیدید و می‌توانید پیام‌های خود را پس بگیرید، ممکن است تعجب کنید که چگونه  این امر ممکن است. آیا پیامی که حذف می شود از بین می رود؟ لزوماً اینطور نیست. پیام های آیفون در یک پایگاه اطلاعات با فرمت SQLite ذخیره می شوند. این پیام‌ها فوراً از پایگاه اطلاعات حذف نمی‌شوند، بلکه در عوض به نوعی فهرست به نام لیست‌های رایگان اضافه می‌شوند. پیام‌های موجود در این لیست‌های رایگان سپس در رکوردهایی ذخیره می‌شوند که توسط iTunes و در پشتیبان‌گیری ابری شما قابل دسترسی است. به این ترتیب سازمان های قانونی می توانند پیام هایی که حذف می شوند را بازیابی کنند.

 

 

نحوه بازیابی پیام های متنی حذف شده در iPhone و iPad

 

نحوه بازیابی پیام های متنی حذف شده در iPhone و iPad

 

با استفاده از پشتیبان گیری از iCloud ، متنهای پاک شده iPhone / iPad را بازیابی کنید

 یکی از قابل اطمینان ترین راه های بازیابی پیام های پاک شده آیفون / آی پد از طریق پشتیبان گیری iCloud است.  اگر قبل از حذف تصادفی پیام ها از نسخه پشتیبان تهیه iCloud استفاده کرده اید ، می توانید به آسانی پیام های پاک شده را برگردانید.

ابتدا به تنظیمات> نمایه> iCloud> مدیریت فضای ذخیره سازی> پشتیبان ها بروید. اکنون ، تاریخ پشتیبان گیری iCloud را بررسی کنید تا مطمئن شوید که حق بازگشت دارید.

 

با استفاده از پشتیبان گیری از iCloud

 

پس از آن ، به بخش Settings> General> Reset بروید. اکنون ، روی پاک کردن همه محتوا و تنظیمات ضربه بزنید تا تمام داده های موجود در دستگاه شما پاک شود.

 

با استفاده از پشتیبان گیری از iCloud

 

در مرحله بعد ، دستگاه خود را به طور معمول تنظیم کنید. در هنگام راه اندازی ، دستگاه خود را از نسخه پشتیبان تهیه iCloud بازیابی کنید. پس از بازیابی موفقیت آمیز دستگاه ، پیام های حذف شده به دستگاه iOS / iPadOS شما برمی گردند.

 

اگر تا به حال از آیفون روی سرویس آی کلاود یا در نرم افزار آی تیونز پشتیبان تهیه کرده باشید، به راحتی می توان پیام های متنی پاک شده از آیفون را با استفاده از این فایل های پشتیبان، بازیابی کرد.

متاسفانه سرویس آی کلاود از متن های تمام بخش های آیفون و همچنین تمام اپراتورهای تلفن، پشتیبان گیری نمی کند. برای مثال آیفون هایی که از خدمات شرکت مخابراتی O2 استفاده می کنند، با این مشکل مواجه اند؛ پس ممکن است راهکاری که در ادامه آموزش می دهیم روی این آیفون ها جواب ندهد. در این صورت بهتر است راهکارهای بعدی را امتحان کنید.

۱- ابتدا با استفاده از اپل آی دی و رمزعبور وارد حساب کاربری خود در آدرس icloud.com شوید.

۲- روی بخش Text Messages کلیک نمایید (اگر در حساب کاربری تان شاهد چنین گزینه ای نیستید متاسفانه از پیام های متنی آیفون شما، فایل پشتیبان تهیه نشده است).

۳- اگر بخت با شما یار بود و شاهد این گزینه بودید می توانید با استفاده از واژه یا عبارت هایی که در خاطرتان هست، پیام/پیام های مورد نظر را جستجو کنید.

۴- حال به آیفون مراجعه و بعد از باز کردن بخش تنظیمات، وارد قسمت iCloud شوید.

۵- ویژگی پیام های متنی را غیرفعال کنید (یا از غیرفعال بودن آن مطمئن شوید). شاید از خواندن این دستورالعمل تعجب کرده باشید اما عجله نکنید و به خواندن ادامه دهید.

۶- بعد از این یک پیام روی صفحه نمایش ظاهر خواهد شد که باید در آن گزینه Keep on My iPhone را انتخاب کنید.

۷- حال به قسمت پیام های متنی آیفون برگردید.

۸- گزینه Merge را زده و منتظر بمانید. بعد از چند دقیقه پیام های متنی پاک شده در آیفون شما ظاهر خواهند شد.

در صورتی که قبل از پاک کردن پیام های متنی با استفاده از سرویس آی کلاود اقدام به پشتیبان گیری از آیفون کرده اید، می توان با دنبال کردن گام های زیر فایل پشتیبان را به راحتی بازیابی و شاهد برگشت دوباره پیام ها بود:

Settings > General > Storage & iCloud Usage > Manage Storage

اگر چنین کاری را انجام دهید حتی می توان آیفون را قبل از بازیابی فایل پشتیبان آی کلاود (در صورت موجود بودن چنین فایلی)، ریست کارخانه کنید. دقت داشته باشید که تاریخ و ساعت آخرین پشتیبان موفقیت آمیز آی کلاود در زیر دکمه Back Up Now درج شده است.

 

بیشتر بخوانید: تعمیرات گوشی آیفون

 

با استفاده از پشتیبان گیری iTunes / Finder متون پاک شده iOS / iPadOS را بازیابی کنید

روش آسان دیگر برای بازگرداندن متن های پاک شده با استفاده از iTunes یا پشتیبان گیری Finder در iPhone شما است. قبل از پاک شدن پیام ها ، حتماً از نسخه پشتیبان تهیه کنید. شایان ذکر است که شما به iTunes در Mac خود با Mojave یا نسخه قبلی یا Windows PC نیاز خواهید داشت.

اگر سیستم عامل Mac شما از MacOS Catalina یا نسخه های جدیدتر استفاده می شود ، برای بازیابی دستگاه از نسخه پشتیبان باید از Finder استفاده کنید. iPhone خود را به رایانه متصل کرده و iTunes / Finder را روشن کنید. سپس ، دستگاه خود را انتخاب کرده و Restore Backup را بزنید. پس از آن ، نسخه پشتیبان تهیه را برای ترمیم دستگاه خود انتخاب کنید.

 

 پشتیبان گیری iTunes / Finder

 بیشتر بخوانید: آموزش بکاپ گرفتن از گوشی آیفون

 

با استفاده از نرم افزار بازیابی اطلاعات شخص ثالث ، پیام های متنی پاک شده iOS / iPadOS را بازیابی کنید

آخرین و نه مهمترین ، شما می توانید متن های حذف شده را در iPhone خود با استفاده از نرم افزار بازیابی اطلاعات شخص ثالث بازیابی کنید. بیشتر اوقات ، پیام پاک شده در حافظه فلش دستگاه باقی می ماند تا زمانی که توسط داده های جدید رونویسی شود.

از این رو ، نرم افزار بازیابی اطلاعات می تواند داده ها را بازیابی کند. بخاطر داشته باشید که نرم افزار بازیابی اطلاعات iPhone / iPad نیاز دارد که قبل از بازیابی اطلاعات از دست رفته خود ، از جمله پیام های متنی ، مقداری دلار هزینه کنید. برخی از ابزارهایی که ما امتحان کرده ایم و کاملاً قابل اعتماد هستند ، Tenoshare UltData ، Wondershare Dr. Fone و PhoneRescue هستند.

. قابل ذکر است ، اکثر ابزارهای بازیابی اطلاعات یک نسخه آزمایشی رایگان ارائه می دهند تا بتوانید آنها را بدون نیاز به پرداخت هزینه ، امتحان کنید. و اگر نسخه freemium انتظارات شما را برآورده کند ، حتی ممکن است به نسخه برتر نیز ارتقا پیدا کنید.

 

بیشتر بخوانید: تعمير ال سي دي آيفون

 

سخن آخر :

بنابراین ، در اینجا چند روش مناسب برای بازیابی پیام های متنی که به طور تصادفی حذف شده اند در iOS یاiPadOS آورده شده است. اکنون که می دانید این هک چگونه کار می کند ، از آن نهایت استفاده را ببرید و هرگز پیام مهمی را از دست ندهید.

تعمیرات موبایل پارس ارتباط با توجه به چندین سال تخصص در زمینه تعامل با دستگاه های اپل در Rapid Repair ، می توانیم به شما بگوییم که پشتیبان گیری از iTunes / iCloud اغلب در بازیابی داده های حذف شده کار می کند.

به همین دلیل است که ما همیشه به خوانندگان خود توصیه می کنیم آخرین نسخه پشتیبان از دستگاه را نگه دارند. اگرچه به ندرت ، اما هنوز آیفون در برابر خطرات یا خرابی ناگهانی که ممکن است منجر به از دست رفتن اطلاعات شود ، در امان نیست.

بنابراین ، مناسب است که به عنوان یک نسخه پشتیبان به موقع به دنبال لایه اضافی محافظ باشید. بازیابی اطلاعات پاک شده هنگام تهیه نسخه پشتیبان کاملاً ساده به نظر می رسد. در مورد استفاده از ابزار بازیابی اطلاعات شخص ثالث ، باید آنها را به عنوان آخرین چاره امتحان کنید. و این نیز پس از نگاه دقیق به پیشنهادات freemium.

دیدگاه شما

captcha
ارسال دیدگاه
شما اولین نفری باشید که دیدگاه خود را ثبت می کنید