onlineChat
گفتگوی آنلاین
gif
درحال بارگزاری گفتگو ها ...

آموزش تعمیرات موبایل

استفاده از دوره های آموزشی تعمیر موبایل

مشاوره تلفنی با کارشناسان ما ۰۲۶-۹۱۰۰۹۰۹۱

ساعات کاری ۱۰ صبح الی ۲۰ شب

شما اینجایید :

آموزش تعمیرات موبایل

آموزش تعمیرات موبایل با راهکارهای به روز علمی در پارس ارتباط لوتوس انجام می شود. متخصصین ما به کارآموزان آموزش می دهند که چگونه یک موبایل را با کمترین امکانات عیب یابی کنند . کار آموزان پس از اتمام  دوره های علمی و تخصصی در مرکز آموزش تعمیرات تخصصی موبایل  توانایی باز و بسته کردن انواع برندهای متفاوت گوشی را دارا می باشند .

 

البته مهارت افراد مانع از افت کیفیت در تلفن همراه میگردد . دوره آموزش تعمیرات موبایل در کرج از بهترین رشته هایی است که از لحاظ بازار کار درآمد بسیار خوبی دارد. در کارگاه های آموزشی نمایندگی تعمیرات تخصصی موبایل، آموزش تعمیرات نرم افزاری موبایل و آموزش تعمیرات سخت افزار موبایل تدریس میشود. متخصصین ما  به هنرجویان آموزش می دهند که چگونه قطعات حساسی مانند انواع ای سی مرکزی را بدون اسیب دیدن  مدار اصلی از آن جدا کنند . آموزش تعمیرات موبایل در کرج در این مرکز برای رفع ایراد انواع برند معروف تدریس میگردد.

 

آموزش تعمیرات موبایل در کرج

 

استفاده از دوره های آموزشی تعمیرات موبایل

استفاده روز افزون مردم از گوشی های موبایل و استفاده بیشتر از تکنولوژی در انجام امور زندگی باعث شده تا استفاده از گوشی موبایل نقش بسزایی در زندگی روزمره را دارا باشد. این موضوع باعث شده تا بازار ارائه خدمات تعمیرات تخصصی موبایل و سرویس گوشی همراه و همینطور ارائه خدمات متفاوت پشتیبانی، از جمله تعمیر و تعویض قطعات و نصب اپلیکیشن های متنوع به بازار کاری پر سود و موثر در این زمینه تبدیل شود.

 

دوره آموزشی تعمیرات تخصصی موبایل که از دسته آن آموزش تعمیرات سخت افزاری موبایل می باشد یکی از کاربردی ترین دوره های تعمیرات موبایل است. امروزه با توجه به توسعه بازار موبایل و تنوع در طراحی و ارتقا قابلیت ها و کاربردهای گوشی موبایل، کاربران بسیار زیادی جذب این بازار شده اند به همان نسبت هم نیاز به پشتیبانی و تعمیرات سخت افزاری موبایل آن توسط متخصصان تعمیرات تخصصی موبایل در این بازار بسیار زیاد است.

 

 در دوره های آموزشی تعمیرات موبایل فنون برق قطعات سخت افزاری و تعمیرات آنها، عیب یابی، تعمیر مدارهای موبایل ، روش کار با ابزار و... به صورت کاملا کاربردی و زیر نظر متخصصین خبره ما آموزش داده می شود. علاقه مندان به این حرفه می توانند با شرکت در این دوره آموزش تعمیرات موبایل در کرج تمامی این روش ها را فرا گرفته و در پایان براحتی وارد بازارکار تعمیرات موبایل شوند .

 

کارآموزان تعمیرات موبایل در کرج پس از سپری کردن دوره های آموزش تعمیرات موبایل در کرج و کسب مجوزهای مورد نیاز به راحتی می توانند در این زمینه جذب بازار کاری شوند. گذراندن یک دوره ی خوب در بحث تعمیرات تخصصی موبایل برابر است با یک شغل درست و تضمین شده . گذراندن دوره های آموزش تعمیرات تخصصی موبایل و تبلت نقشی بسیار زیادی در کسب مهارت و جذب سریع تر به بازار کار را دارد.

 

تعمیرات تخصصی تلفن همراه دو بخش دارد

 

  1. تعمیرات سخت افزاری موبایل 

پارس ارتباط لوتوس در زمینه آموزش تعمیرات سخت افزاری موبایل کار آموزان خود را با جدیدترین برندها آشنایی می کند و روش عیب یابی را به طور کامل آموزش می دهد. تمامی وسایل تعمیرات روز دنیا را می شناسند و با کمک آنها قـطعات خراب را بدون آسیب دیدن دیگر قطعات جـانبی تعویض می کند.

 

کارآموزان بعد از اتمام دوره آموزش تعمیرات موبایل در کرج با تمامی قطعات سخت افزاری موبایل کاملا آشنایی پیدا می کنند و بر تعمیر آنها توانایی کامل را دارند. تعمیرات سخت افزاری موبایل همراه شامل خرابی قطعات موبایل , تعویض و هر قسمتی که در برد اصلی و  یا صفحه کلید ، ال سی دی و تاچ موبایل و ... قابل مشاهده و لمس کردن می باشد . 

 

تعمیرات سخت افزاری موبایل

 

بخشی از سرفصل های تعمیرات سخت افزاری موبایل در دوره های آموزش تعمیرات موبایل در کرج

آموزش تست و عیب یابی قطعات الکترونیک گوشی

تست و عیب یابی قطعات الکترونیک موجود در سخت افزار موبایل بسیار مهم است بطوری که می توان گفت تعمیرکاری که این دانش را نداشته باشد به قطعیت می توان گفت قادر به تعمیر گوشی موبایل نخواهد بود.

 

آموزش تعویض LCD، سوکت شارژ، هارد 

موبایل از قسمت های سخت افزاری مختلفی تشکیل شده که هر کدام از آنها معمولا قابل تعمیر و تعویض هستند از جمله آنها می توان به تعویض تاچ و ال سی دی موبایل اشاره کرد که معمولا بیشتر بدلیل وارد آمدن ضربه به آن می شکنند و سوکت ها نیز بدلیل استفاده زیاد و نادرست از آنها گاها نیاز به تعویض دارند. ما در دوره های آموزشی تعمیرات تخصصی موبایل تمامی این مشکلات را توضیح داده و به شما آموزش میدهیم که چگونه ای مشکلات را حل نمایید.

 

آموزش شابلون زدن، پایه سازی و تعویض تخصصی قطعات الکترونیکی موبایل

برای تعویض برخی قطعات حساس بر روی برد موبایل از شابلون زدن و پایه سازی استفاده می شود این آموزش ها به صورت عملی به کارآموزان ارائه خواهند شد.

 

آموزش تعمیرات گوشی های لمسی، دکمه ای

امروزه گوشی های موبایل لمسی بیشترین کاربرد را نسبت به گوشی های دکمه ای دارند از این رو این هدف ما است تا تعمیرات جدیدترین گوشی ها و بروزترین آنها را به کارآموزان انتقال دهد و در کنار آنها به آموزش تعمیر موبایل های قدیمی نیز پرداخته خواهد شد.

 

  1. تعمیرات نرم افزاری موبایل

دوره ی آموزش تعمیرات نرم افزاری موبایل شامل آموزش تمام سرفصل های مربوط به تعمیرات نرم افزاری موبایل در انواع برندهای متفاوت می باشد. در دوره آموزش تعمیرات موبایل مباحثی از جمله: ترمیم بوت، آنلاک شبکه، تغییر زبان گوشی، روت کردن گوشی، فلش کردن، سریال زدن، نصب برنامه های کاربردی و .... به کارآموز آموزش داده می شود.

 

یکی دیگر از آموزش تعمیرات تخصصی موبایل که توسط متخصصین ما ارائه می شود مربوط به کار با باکس تعمیرات موبایل در انواع برندهای متفاوت آن ها می باشد. کارآموزان با استفاده از آموزش باکس تعمیرات موبایل می توانند اقدام به عیب یابی و رفع ارورهای موبایل در انواع برندها کنند.

 

تعمیرات نرم افزاری موبایل

 

بخشی از سرفصل های تعمیرات نرم افزاری موبایل در دوره های آموزش تعمیرات موبایل در کرج

  • آموزش آنلاک کردن شبکه گوشی on lock
  • آموزش تنظیمات کارخانه موبایل
  • آموزش شناخت انواع باکس های نرم افزاری و تعمیرات آن
  • آموزش نحوه فلش کردن  انواع گوشی ها و تعمیرات آن ها
  • آموزش بکاپ گیری
  • آموزش ساخت اپل آیدی و ست کردن آن روی موبایل
  • آموزش نصب گیم و اپلیکیشن های انواع گوشی های موبایل

 

 

آموزش تعمیرات موبایل اندروید

تمامی آموزش های سخت افزاری و نرم افزاری در دوره های متفاوت آماتور و حرفه ای، عمومی و تخصصی، شامل آموزش تعمیرات تخصصی موبایل اندروید میگردد. در طول این دوره کارآموز با تمامی مسائل مربوط به گوشی های اندروید آشنا بشود و با کسب اطلاعات و شناخت بالا وارد دوره های عملی تعمیرات موبایل اندروید میشود.

 

 از آن جا که  هدف پارس ارتباط لوتوس آموزش حرفه ای تعمیرکاران موبایل میباشد،برای رسیدن به این هدف هیچ مرحله ای از آموزش نادیده گرفته نمیشود. در این مرکز آموزش ایراد یابی گوشی های تلفن همراه با سیستم عامل های اندورید متناسب با ساختار آن ها انجام میشود.

 

چرا لازم است که در دوره های آموزشی تعمیر موبایل شرکت کنید؟

هر چقدر که در کلاس‌های آموزش تعمیرات موبایل شرکت کنید به همان اندازه تخصص بیشتری در زمینه تعمیرات تخصصی موبایل به دست می آورید و در آینده درآمد بیشتری کسب خواهید کرد. شرکت در دوره ی آموزش تعمیرات موبایل در کرج بهترین سرمایه گذاری برای کار شما در آینده در این زمینه است که می توانید انجام بدهید، آموزش تعمیرات تخصصی موبایل را می توانید خود به عنوان مربی آموزشی سپری نموده و یا به عنوان صاحب کسب و کار در آن شرکت کنید.

 

آموزش تعمیر موبایل  برای افرادی که تصمیم دارند در این زمینه فعالیت کنند مهم است. رشد فناوری های امروزی باعث شده تا آموزش تعمیرات موبایل به عنوان یک حرفه شناخته شود و امروزه تعداد فروشگاه ها و مراکز تعمیرات موبایل نیز رو به گسترش است. با کمی دقت متوجه میشویم که ضرورت آموزش تعمیرات موبایل بیش از هر زمان دیگری احساس می شود تا بتواند شما را صاحب کسب و کار خود کند.

 

تعمیرات تخصصی موبایل

 

ابزار مورد نیاز آموزش تعمیرات موبایل

تجهیزات لازم تعمیرات موبایل شامل: دستگاه هیتر، پیچ گوشتی و پنس، شابلون، روغن فلکس، مولتر متر و دستگاه لوپ، منبع تغذیه، سیم قلع، روغن لحیم می باشد. به یک لپ تاپ هم برای کارهای نرم افزاری موبایل نیازمندید و همین طور دکوراسیون و میز و صندلی. اجاره مکان نیز با توجه به محلی که می خواهید مغازه خود را در آنجا راه اندازی کنید متفاوت می باشد.

 

پارس ارتباط لوتوس نمایندگی تعمیرات تخصصی موبایل در سرتاسر ایران می باشد، همچنین برگذار کننده های دوره های آموزش تعمیرات موبایل در کرج است. برای کسب اطلاعات بیشترف اطلاع از دوره های آموزش تعمیرات موبایل می توانید با همکاران ما در پارس ارتباط لوتوس در تماس باشید و از مشاوره رایگان همکاران ما بهره مند گردید.

 

 

دیدگاه شما

captcha
ارسال دیدگاه
شما اولین نفری باشید که دیدگاه خود را ثبت می کنید