onlineChat
گفتگوی آنلاین
gif
درحال بارگزاری گفتگو ها ...

علت روشن نشدن وای فای گوشی هواوی

ری استارت کردن گوشی و مودم

مشاوره تلفنی با کارشناسان ما ۰۲۶-۹۱۰۰۹۰۹۱

ساعات کاری ۱۰ صبح الی ۲۰ شب

شما اینجایید :
علت روشن نشدن وای فای گوشی هواوی

علت روشن نشدن وای فای گوشی هواویشاید از جمله آزار دهنده ترین مشکلاتی باشد که برای گوشی شما به وجود می آید. اما جای نگرانی نیست چرا که به کمک راهکارهایی می توانید مشکل قطع شدن وای فای گوشی هواوی خود را برطرف کنید.

 

ری استارت کردن گوشی و مودم

ری استارت و یا راه اندازی مجدد یک ترفند ساده و احت است که می تواند خیلی از مشکلات گوشی از جمله مشکل اتصال به اینترنت گوشی هواوی را برطرف کند.

 برای اینکار فقط کافیست دکمه پاور گوشی را برای چند ثانیه فشار دهید و از گزینه های ظاهر شده، گزینه Power off and restart را انتخاب کنید. گوشی شما خاموش شده و مجددا راه اندازی می شود.

پس از ری استارت کردن گوشی، مودم خود را نیز ری استارت کنید.

گاهی اوقات مودم نیاز به راه اندازی مجدد برای بازگشت به عملکرد عادی خود را نیز دارد. برای اینکار مودم را خاموش و پس از چند ثانیه مجددا روشن کنید.

 

ریست کردن تنظیمات شبکه

راه حل بعدی مشکل اتصال به اینترنت گوشی هواوی ریست کردن تنظیمات شبکه اینترنت می باشد. این روش نه تنها شبکه wifi بلکه تمامی شبکه های دیگر نیز مانند بلوتوث و تنظیمات شبکه تلفن همراه را نیز تازه سازی می کند.

برای اینکار ابتدا به Settings ، سپس Backup & reset و بعد به Reset network settings رفته و در نهایت گزینه Reset Settings را انتخاب کنید.

 این فرایند خیلی زمان نمی برد اما هنگامی که به اتمام رسید به شبکه اینترنت وای فای خود وارد شده و بررسی نمایید که مشکلتان برطرف شده است یا که خیر.

 

بررسی حالت ذخیره باتری

حالت ذخیره گوشی به این معنی است که به گوشی کمک می کنه تا باتری کمتری مصرف شود و  به خصوص وای فای هم در افزایش سرعت خالی شدن باتری نقش مهمی دارد؛ بد نیست بدونید زمانی که شما به حالت ذخیره باتری سوییچ می کنید، به طورمعمول وای فای شما قطع میشود و بنابراین قبل از هر کاری، مطمئن شوید که این حالت را خاموش کرده باشید.

 

ریست کردن گوشی به حالت کارخانه

این آخرین روش موثر برای حل مشکل متصل نشدن گوشی هواوی به وای فای هست و با این کار تمامی تنظیمات گوشی شما به حالت کارخانه بر می گرده؛  یعنی تمامی برنامه ها و اطلاعات شما از بین خواهد رفت و بنابراین لازم است قبل از انجام این کار یک بکاپ از گوشی خودتان تهیه نمایید.

 

 

 کلینیک تعمیرات موبایل در کرج پارس ارتباط لوتوس

آموزش تعمیرات موبایل در دوره های تخصصی و مقدماتی.

برای اطلاعات بیشتر با ما تماس بگیرید.