onlineChat
گفتگوی آفلاین
gif
درحال بارگزاری گفتگو ها ...
zarbdar

تعمیر گوشی سامسونگ s7

تعمیر گوشی سامسونگ s7 ،تاچ و ال‌سی‌دی هرگوشی هوشمندی به همان اندازه که در زیبایی و جلوه‌ی گوشی تاثیر گذاراست، آسیب‌پذیر و شکننده هم می باشد. در صورت ضربه دیدن صفحه نمایش ممکن است دچار شکستگی شود و کاربر را وادار به تعویض یا تعمیر تاچ و ال سی دی کند.

در این مواقع قطعا سوالاتی از قبیل بهترین روش برای تعویض تاچ و ال‌سی‌دی گوشی، مدت زمان و هزینه‌ی تعویض تاچ و ال‌سی‌دی، شرایط گارانتی تعویض تاچ و ال‌سی‌دی تلفن‌های هوشمند، کارایی گوشی‌ در صورت استفاده از تاچ ال‌سی‌دی کپی و روش‌های محافظت و دلایل عمده‌ی آسیب دیدن ال‌سی‌دی گوشی‌های همراه برای کاربران پیش می آید. در این شرایط میتوانید با یک کلینیک تعمیرات تخصصی موبایل تماس بگیرید تا بتوانید جواب تمامی این سوالات را بگیرید.

 

 از شکستن ال سی دی اس 7 سامسونگ جلوگیری کنید

بسیاری از کاربران در نگه داری از گوشی بی احتیاطی میکنند , برای آن که بتوانید درصد شکستگی تاچ و ال سی دی s7 ساموسنگ را کاهش دهید میتوانید از گلس یا محافظ استفاده کنید.

نصب گلس بر روی ال سی دی گوشی s7 سامسونگ در بسیاری از مواقع از شکستن صفحه نمایش جلوگیری میکند و حتی انداختن یک قاب و محافظ میتواند از وارد شدن فشار به قطعات سخت افزاری اس 7 بر اثر ضربه جلوگیری کند. شما با انجام این کار بسیار ساده میتوانید از شکستن ال سی دی گوشی s7سامسونگ خود جلوگیری کنید.

 

تعمیر دوربین سامسونگ S7

یکی از مشکلاتی که در گوشی های موبایل رخ می دهد، از کار افتادن دوربین S7 است. آیا دوربین سامسونگ S7 در حین کار ناگهان هنگ می کند و یا از برنامه خارج می شود؟ و یا به هیچ عنوان نمی توانید از قابلیت عکس و فیلم برداری گوشی S7 خود استفاده کنید. این مشکل می‌تواند به دلایل مختلفی رخ داده باشد. شاید دوربین های پشت و یا جلوی موبایل دچار آسیب های فیزیکی شده اند؟ به هر حال قبل از تعمیر گوشی سامسونگ S7 باید اقدام به عیب یابی گوشی موبایل کنید.

جدیدترین فیلم ها
آموزش روت کردن گوشی با کامپیوتر به صورت تصویری
آموزش روت کردن گوشی با کامپیوتر به صورت تصویری
خطای to be missing please ask to resend it در واتساپ
خطای to be missing please ask to resend it در واتساپ
تعویض تاچ ال سی دی سونی z2
تعویض تاچ ال سی دی سونی z2
تعمیر گوشی سامسونگ s7
تعمیر گوشی سامسونگ s7